26 Mayıs 2018 Cumartesi 09:15
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 197,88 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

EVLENEN ÇİFTLERE ÖNCE KİTAP SETİ, SONRA NİKâH DEFTERİ

 Evlenen çiftlere önce kitap seti, sonra nikâh defteri
30 Nisan 2018 Pazartesi 12:20

Başkan Karaosmanoğlu, 5-13 Mayıs 10. Kocaeli Kitap Fuarı nedeniyle yeni evlenen çiftlere kitap seti hediye etti.

Çiftler bu hediyeye çok sevinirken nikâhlara gelen konukları Kitap Fuarına davet etti.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, hafta sonu davetli olduğu nikâhlarda genç çiftlere kitap okumanın önemine dikkat çekmek ve 5-13 Mayıs tarihleri arasında yapılacak 10. Kocaeli Kitap Fuarı nedeniyle kitap seti hediye etti. Bilge Şehir Kocaeli Yemekleri, Mutlu Evlilik Psikoloji, Sevmek Bu Kadar Güzelken, Yetiştiren Anne Baba ve Çocuk Eğitimi isimlerinden oluşan kitap setini çiftlere takdim eden Başkan Karaosmanoğlu, nikâha gelen davetlileri ve tüm Kocaelilileri 10. Kocaeli Kitap fuarına davet etti.

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ VE ÖNEMLİ KİTAPLARI ÇİFTLERE HEDİYE ETTİ
İlki 2009 yılında gerçekleştirilen Kocaeli Kitap Fuarı, Türkiye’de pek çok ilde gerçekleştirilen kitap fuarları için model olmuş, her geçen yıl artan marka değeriyle de Türkiye’nin sayılı fuarları arasında gösteriliyor. Türkiye’de yerel yönetimler arasında bir ilke imza atan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, büyük bir özveri ortaya koyarak Kocaeli’ne kalıcı bir değer kazandırırken, düzenlenecek 10. Kocaeli Kitap Fuarı için de Başkan Karaosmanoğlu, davetli olduğu nikâhlarda Kitap Fuarına ve kitap okumanın önemine dikkat çekmek için evlenen çiftlere kitap seti hediye etti. Birbirinden değerli ve önemli kitapları çiftlere hediye eden Karaosmanoğlu, Kocaeli’deki ve ülkedeki kitapseverleri de Kitap Fuarına davet etti. 2016 yılında 705 bin ziyaretçiye ulaşarak Türkiye’nin en büyük kitap fuarı ünvanını alırken, 2017 yılında ise bu sayı 727 bin olmasıyla da kendi rekorunu geride bırakmıştı.

“GENÇLERE MUTLULUKLAR DİLEDİ”
Bu yıl 10’uncusu yapılacak Kitap Fuarı öncesi kitap okumanın yaşama katacağı katkıların ve değeri vurgulamak için bu hafta sonunda yapılan Büşra-Fatih, Onur-Ayşetül Kübra, ve Önder-Leyla çiftlerinin davetine katılarak kitap seti hediye eden Karaosmanoğlu, gençlere mutluluklar da diledi. Öte yandan Hereke Nikah salonunda yapılan Önder-Leyla Yalçınkaya çiftinin nikahına Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ta katıldı.


Bu haber 416 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

.

PTT’den yaza özel dev indirim kampanyası

PTT’den yaza özel  dev indirim kampanyası

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), içimizi ısıtan ve enerjimizi yükselten yaz aylarında yüzümüzdeki gülümsemeyi daha da artıracak dev bir indirim kampanyasına imza attı.

En fazla doğum bu ilçede oldu

En fazla doğum bu ilçede oldu

TÜİK Türkiye İstatistik Kurumu İlçelere göre Doğum İstatistikleri, 2017verileri açıklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET