19 Haziran 2019 Çarşamba 00:55
 
Öncekiler Sonrakiler

GÜLER 'KARAOSMANOĞLU BAŞ TACIMIZDIR'

 GÜLER 'Karaosmanoğlu baş tacımızdır'
23 Temmuz 2018 Pazartesi 10:00

.

Lig maçları öncesi Hodri Meydan Yönetim Kurulu Başkanı  Enver Güler, dayanışma ve kaynaşma toplantılarına devam ediyor...

Dün akşam Bekirdere semtinde bir araya gelen Kocaelispor sevdalıları her zaman olduğu gibi "pür " dikkat Enver abilerini dinledi. Karşılıklı sohbet şeklinde geçen toplantının ana menüsü tabi ki transferdi.

Konuya açıklık getiren Güler, "Biz her türlü şartlarda sevdamızın yanındayız. Transfer olayı çözülse de çözülmese de bizim birlikteliğimizi kimse bozamaz. Asla aramıza kimse nifak sokamaz. yabancı tohum ekemez. Şimdiye kadar bükülmedik bükülmeyiz. Kimseye de eyvallahımız yoktur. Kocaelispor yönetimi her platformda borçlar konusunda sesini duyurmaya çalışıyor. Bir gayretin olduğunu görüyoruz. inşallah transfer konusuna bugün yarın bir açıklık getirilir herkes rahat bir nefes alır” dedi.

“Karaosmanoğlu, büyüğümüzdür, ağabeyimizdir”

Enver konuşmasının devamında, “Kısa sürede Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'ndan randevu talebinde bulunacağız. O bizim büyüğümüzdür, ağabeyimizdir. Ancak Kocaelispor konusunda küstürüldüğünü biliyoruz ve o yüzden kendisine anlatacaklarım var inşallah randevu talebimize cevap verir. İbrahim başkanımızı Kocaelispor maçlarında cani gönülden görmek istiyoruz. Kentimizin ağabeyi, başı locada yerini alırsa  ben inanıyorum ki hem futbolcularımız hem de tüm taraftarlarımız büyük motive olur. Karaosmanoğlu başkanımızı ligler başladığı zaman inşallah yanımızda olacağına yürekten inanıyorum" diyerek konuşmasını şöyle tamamladı:

“Alkollü taraftar görürsem bir daha maçlarımıza gelmesin”

“Benim olduğum tribünlerde bir tane alkollü taraftar görürsem bir daha maçlarımıza gelmesin. Bu konuda semt ve belde sorumluları o kişilerle muhatap olacak. Kocaelispor taraftarı tüm Türkiye spor camiasına örnek olmuştur. Efsane taraftar olarak yolumuza sorunsuz ama bilinçli olarak devam edeceğiz. Tekrar söylüyorum; Hodri Meydan olarak çok büyük bir aileyiz ve bu ailenin de artık yeni stadımızda transferli Kocaelispor görmek istiyoruz. Umarım başkanımız müjdeli haberi bizlere ulaştırır hep birlikte bayram yaparız. Bu arada Hodri Meydan olarak toplantımızı 29 Temmuz Pazar günü saat 20.30’da Tavşantepe’de yapacağız.”
Bu haber 2970 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ