17 Temmuz 2019 Çarşamba 18:54
 
Öncekiler Sonrakiler

HYUNDAİ YETKİLİLERİ GAZETECİLERİ UNUTMADI

 Hyundai yetkilileri gazetecileri unutmadı
25 Temmuz 2018 Çarşamba 19:17

.

Haber:Burcu Nazlı 

Otomotiv devleri Ford Otosan, Hyundai Assan ve Honda gibi devleri bünyesinde barındıran ve Türkiye'nin sanayi başkenti Kocaeli'de bulunan Hyundai Assan Otomotiv Fabrikası’nın yetkilileri, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla kentte aktif olarak çalışan gazetecileri fabrikada ağırladı. 


Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol eşliğinde fabrikayı gezen gazeteciler, hassas, titiz ve disiplinli çalışmalarıyla göz dolduran Hyundai çalışanlarının misafirperverliklerine ve güler yüzlü davranışlarına da hayran kaldı.  


Geçmişten günümüze Hyundai
Hyundai’nin geçmişten günümüze olan başarısını slayt gösterimi ile gazetecilere aktaran Hyundai Fabrika Halka İlişkiler Bölüm Müdürü  Serdar Uğur, Türkiye'de üretilen Hyundai’nin, i10 ve i20 modelleriyle otomotiv endüstrisine ve ekonomisine önemli katkılarını anlattı.


Düz bir sac araca dönüştü
Slayt gösteriminin ardından Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol eşliğinde gazetecileri otomotiv fabrikasında gezdiren yetkililer, burada araçlarının düz bir saçtan adım adım nasıl araç haline dönüştüğünü anlatarak, yaptıkları çalışmaları yerinde gösterdi.

Bilgi birikimlerini aktardılar
Robot makinalar ve personellerinin işbirliği gücüyle dünyada marka haline gelen Hyundai’nin aşamalarını bilgi birikimleriyle bütünleştirerek, gazetecilere aktaran yetkililer, Disiplinli ve hassas çalışmalarıyla gazetecilerden tam not aldı.

Gazetecilere armağan
Fabrika gezisinin tamamlanmasının ardından gazetecilerin anlamlı günlerinin bir anısı olarak Hyundai adına armağan takdiminde bulunan yetkililer, günün anısına da gazetecilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 
Bu haber 725 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ