10 Aralık 2018 Pazartesi 10:48
 
  • 5,289 TL

  • 6,051 TL

  • 212,95 TL

  • 93.699

Öncekiler Sonrakiler

KARAOSMANOĞLU, KOCAELİ TABİP ODASI’NI AĞIRLADI

 Karaosmanoğlu, Kocaeli Tabip Odası’nı ağırladı
30 Mayıs 2018 Çarşamba 13:11

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli Tabip Odası’nı makamında konuk etti.

Görüşmede sağlık çalışanlarının büyük fedakârlık göstererek halka hizmet ettiğini ifade eden Karaosmanoğlu, “Allah doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın eksiğini hissettirmesin” dedi.


Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Tabip Odası Başkanı Zeki Hamşioğlu ve yeni yönetimini makamında ağırladı. Türkiye’nin her atılımı gibi sağlık konusundaki kat ettiği mesafenin çok önemli olduğunu görüşmede ifade eden Karaosmanoğlu, “Ülkemiz ve özellikle Kocaeli, sağlık alanında önemli bir çekim merkezi haline geldi. Bu başarının yakalanmasında emeği olan her kese çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak Kocaeli Tabip Odası’nın destekçisi olacağız. İnanıyorum ki birlikte çok önemli projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

“SOSYAL YAŞAMIN BİRER PARÇASI OLMASINI SAĞLIYORUZ”
Tabip Odası ile sıkı işbirliği içerisinde olacaklarını bir kez daha vurgulayan Karaosmanoğlu, sosyal sorumluluk projeleri noktasında üretilecek her faydalı projede yer alacaklarını da söyledi. Karaosmanoğlu ayrıca, “Kocaeli Anne Şehir Projesi” markasının oluşturulmasında yoğun bir çalışma içinde olduklarını belirterek, “Bugün itibariyle elli bin kadınımız aktif sporla yakından ilgileniyor. Hareketli yaşamın sağlık için elzem olduğunu anlattığımız kadınlarımız aynı zamanda kültürel ve sosyal yaşamın birer parçası olmasını sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA MORAL OLUYOR, GÜÇ VERİYOR”
“Kadının yüzü güldüğünde ailenin ve toplumun yüzü gülecek” sözlerini de dile getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Tabip Odamız bu gibi sosyal yaşamın içerisinde olan projelere destek vermekle birlikte, meslektaşlarının da beklediği hizmetler noktasında bizlerde elimizden gelenin yapmaya hazırız. Sağlık çalışanlarımız bizler için çok büyük ve önemli hizmet yerine getiriyorlar. Doktorların ve sağlık çalışanların güler yüzü hastanın iyileşmesine nasıl olumlu yansıyorsa, vatandaşlarımızın da içten teşekkürü de tüm sağlık çalışanlarımıza moral oluyor, güç veriyor” diyerek sözlerini tamamladı. Kocaeli Tabip Odası Başkanı Zeki Hamşioğlu ise, Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışmalarda bulunarak sosyal sorumluluk projeleri üretme arzusunda olduklarını dile getirdi. Görüşme karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.


Bu haber 275 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bazı ürünlere ek vergi geldi

Bazı ürünlere ek vergi geldi

.

Trabzonlu gençler mest etti

 Trabzonlu gençler mest etti

2. Gebze Trabzonlu Gençler Buluşuyor Etkinliği hafta sonu gerçekleşti.

Kocaelispor'a yardım kampanyasında son rakam açıklandı

Kocaelispor'a yardım kampanyasında son rakam açıklandı

Kocaelispor için başlatılan 'Efsane Geri Dönüyor' yardım kampanyasında toplanan son rakam açıklandı.

Çocuklara uygulamalı trafik eğitimi

Çocuklara uygulamalı trafik eğitimi

.

Yarın Dünya insan hakları günü

Yarın Dünya insan hakları günü

Son 2 yılda polise yönelik kötü muamele şikayeti...

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ