21 Ağustos 2018 Salı 05:05
 
  • 6,092 TL

  • 7,026 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

KARAOSMANOĞLU, KOCAELİ TABİP ODASI’NI AĞIRLADI

 Karaosmanoğlu, Kocaeli Tabip Odası’nı ağırladı
30 Mayıs 2018 Çarşamba 13:11

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli Tabip Odası’nı makamında konuk etti.

Görüşmede sağlık çalışanlarının büyük fedakârlık göstererek halka hizmet ettiğini ifade eden Karaosmanoğlu, “Allah doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın eksiğini hissettirmesin” dedi.


Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Tabip Odası Başkanı Zeki Hamşioğlu ve yeni yönetimini makamında ağırladı. Türkiye’nin her atılımı gibi sağlık konusundaki kat ettiği mesafenin çok önemli olduğunu görüşmede ifade eden Karaosmanoğlu, “Ülkemiz ve özellikle Kocaeli, sağlık alanında önemli bir çekim merkezi haline geldi. Bu başarının yakalanmasında emeği olan her kese çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak Kocaeli Tabip Odası’nın destekçisi olacağız. İnanıyorum ki birlikte çok önemli projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

“SOSYAL YAŞAMIN BİRER PARÇASI OLMASINI SAĞLIYORUZ”
Tabip Odası ile sıkı işbirliği içerisinde olacaklarını bir kez daha vurgulayan Karaosmanoğlu, sosyal sorumluluk projeleri noktasında üretilecek her faydalı projede yer alacaklarını da söyledi. Karaosmanoğlu ayrıca, “Kocaeli Anne Şehir Projesi” markasının oluşturulmasında yoğun bir çalışma içinde olduklarını belirterek, “Bugün itibariyle elli bin kadınımız aktif sporla yakından ilgileniyor. Hareketli yaşamın sağlık için elzem olduğunu anlattığımız kadınlarımız aynı zamanda kültürel ve sosyal yaşamın birer parçası olmasını sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA MORAL OLUYOR, GÜÇ VERİYOR”
“Kadının yüzü güldüğünde ailenin ve toplumun yüzü gülecek” sözlerini de dile getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Tabip Odamız bu gibi sosyal yaşamın içerisinde olan projelere destek vermekle birlikte, meslektaşlarının da beklediği hizmetler noktasında bizlerde elimizden gelenin yapmaya hazırız. Sağlık çalışanlarımız bizler için çok büyük ve önemli hizmet yerine getiriyorlar. Doktorların ve sağlık çalışanların güler yüzü hastanın iyileşmesine nasıl olumlu yansıyorsa, vatandaşlarımızın da içten teşekkürü de tüm sağlık çalışanlarımıza moral oluyor, güç veriyor” diyerek sözlerini tamamladı. Kocaeli Tabip Odası Başkanı Zeki Hamşioğlu ise, Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışmalarda bulunarak sosyal sorumluluk projeleri üretme arzusunda olduklarını dile getirdi. Görüşme karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.


Bu haber 215 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ