Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ EMLAKÇILAR ODASI’NA TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

 Kocaeli Emlakçılar Odası’na tebrik ziyaretleri sürüyor
30 Mart 2018 Cuma 09:43

.

Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi,  Kocaeli Emlakçılar Odası’nın 11 Mart’ta gerçekleştirilen 2. Olağan Kongresi’nde başkan seçilen AlpayHacıoğlu ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretine bulundu.

Hoş ve samimi birortamda gerçekleşen ziyarete Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Genel Sekreter Gültekin Görüm, Engelliler Meclisi Başkanı Nesrin Atar ve EmekliMeclisi Başkanı Halil Atay katıldı.

Başkan Alpay Hacıoğluve yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Uyar, “Kocaeli Kent Konseyi olarak ilimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, meslekodaları ve sendikalar ile sürekli iletişim halindeyiz. Kentimizi vehemşerilerimizi ilgilendiren bütün mevzular bizim çalışma alanımıza girmektedir. Kocaeli Kent Konseyi olarak Kocaeli’nde yaşayan insanlarınsorunlarını, ihtiyaçlarını Büyükşehir Belediyemize bildirmek ve bunlara çözüm önerisi getirmek durumundayız. Aldığı göçlerle nüfusu günden güne artan Kocaeli’nde emlak konusu sık sık gündeme gelmektedir. Dolayısıyla Emlakçılar Odası’nın yeni döneminde gerçekleştirilecek yeni ve başarılı projelerin Kocaeli’nin vizyonuna ciddi katkılar sağlayacağı kanısındayım. Sizlere her zaman destek olmaya hazırız. Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun” diyerek Başkan Hacıoğlu’na Kocaeli Kent Konseyi anısına hediye takdiminde bulundu.

“Hepbirlikte mücadelemizi vereceğiz”

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Genel Sekreter Gültekin Görüm ve yönetim kurulu üyelerinenazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Hacıoğlu, “Meslektaşlarımızın bize vermiş olduğu teveccüh seçim sonucunu çok olumlu bir şekilde etkiledi. Farklıbir anlayışla farklı bir düşünceyle farklı bir hizmet açısıyla biz gerçekten Kocaeli Emlakçılar Odası, meslek odası olduğunu hissettirecek vemeslektaşlarına bu durumu hissettireceğine inanıyoruz. Şimdi bizim dernekolarak yapabileceklerimiz çok farklı meslek odası olarak yapabileceklerimiz çokfarklı. Bu gücü hep birlikte yani ‘ben’ demeden ‘biz’ diyerek, ‘bizler’ diyerek sektör adına mücadelemizi vereceğiz. Desteğiniz için yönetimim adına Kocaeli Kent Konseyi’ne çok teşekkür ederiz” dedi.


Bu haber 341 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ