27 Nisan 2018 Cuma 09:13
 
  • 4,067 TL

  • 4,927 TL

  • 173,20 TL

  • 107.015

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ EMLAKÇILAR ODASI’NA TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

 Kocaeli Emlakçılar Odası’na tebrik ziyaretleri sürüyor
30 Mart 2018 Cuma 09:43

.

Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi,  Kocaeli Emlakçılar Odası’nın 11 Mart’ta gerçekleştirilen 2. Olağan Kongresi’nde başkan seçilen AlpayHacıoğlu ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretine bulundu.

Hoş ve samimi birortamda gerçekleşen ziyarete Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Genel Sekreter Gültekin Görüm, Engelliler Meclisi Başkanı Nesrin Atar ve EmekliMeclisi Başkanı Halil Atay katıldı.

Başkan Alpay Hacıoğluve yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Uyar, “Kocaeli Kent Konseyi olarak ilimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, meslekodaları ve sendikalar ile sürekli iletişim halindeyiz. Kentimizi vehemşerilerimizi ilgilendiren bütün mevzular bizim çalışma alanımıza girmektedir. Kocaeli Kent Konseyi olarak Kocaeli’nde yaşayan insanlarınsorunlarını, ihtiyaçlarını Büyükşehir Belediyemize bildirmek ve bunlara çözüm önerisi getirmek durumundayız. Aldığı göçlerle nüfusu günden güne artan Kocaeli’nde emlak konusu sık sık gündeme gelmektedir. Dolayısıyla Emlakçılar Odası’nın yeni döneminde gerçekleştirilecek yeni ve başarılı projelerin Kocaeli’nin vizyonuna ciddi katkılar sağlayacağı kanısındayım. Sizlere her zaman destek olmaya hazırız. Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun” diyerek Başkan Hacıoğlu’na Kocaeli Kent Konseyi anısına hediye takdiminde bulundu.

“Hepbirlikte mücadelemizi vereceğiz”

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Genel Sekreter Gültekin Görüm ve yönetim kurulu üyelerinenazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Hacıoğlu, “Meslektaşlarımızın bize vermiş olduğu teveccüh seçim sonucunu çok olumlu bir şekilde etkiledi. Farklıbir anlayışla farklı bir düşünceyle farklı bir hizmet açısıyla biz gerçekten Kocaeli Emlakçılar Odası, meslek odası olduğunu hissettirecek vemeslektaşlarına bu durumu hissettireceğine inanıyoruz. Şimdi bizim dernekolarak yapabileceklerimiz çok farklı meslek odası olarak yapabileceklerimiz çokfarklı. Bu gücü hep birlikte yani ‘ben’ demeden ‘biz’ diyerek, ‘bizler’ diyerek sektör adına mücadelemizi vereceğiz. Desteğiniz için yönetimim adına Kocaeli Kent Konseyi’ne çok teşekkür ederiz” dedi.


Bu haber 251 defa okundu

DİĞER HABERLER

İlk kutlama Alpaslan'dan

İlk kutlama Alpaslan'dan

.

Başkan Ayaz “7 Yıldızlı Kenti Parlatanlar” ile Buluştu

Başkan Ayaz “7 Yıldızlı Kenti Parlatanlar” ile Buluştu

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Demokrat hekimler 2018 adaylarını açıkladı

Demokrat hekimler 2018 adaylarını açıkladı

Kocaeli Tabip Odası’nda 28-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek seçim süreci için Demokrat Hekimler Başkan adayını ve listesini açıkladı.

Sendika Başkanları Bulut ve Doğan’ı makamlarında ziyaret ettiler

 Sendika Başkanları Bulut ve  Doğan’ı makamlarında ziyaret ettiler

Sendika Başkanları Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı ile Meclis Başkanını ziyaret ettiler.

Oğlum beni bırakıp gitme

Oğlum beni bırakıp gitme

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan, tedavi gördüğü hastanede 8 gün sonra yaşamını yitiren Mücahit Tunçbilek son yolculuğuna uğurlandı.

Ceyhan, o kararı kamuoyuyla paylaştı

Ceyhan, o kararı kamuoyuyla paylaştı

Ankara’da tapılan il başkanları toplantısı sonrası İzmit’e dönüş yapan Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, bugün il binasında ilçe başkanlarıyla birlikte bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ