26 Mayıs 2018 Cumartesi 03:19
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 197,88 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

KOÜ’LÜ ÖĞRENCİLER ‘'NEŞELİ GÜNLER” FİLMİNİ İZLEDİ

 KOÜ’lü öğrenciler ‘'Neşeli Günler” filmini izledi
03 Mayıs 2018 Perşembe 13:09

KOÜ’de 10. Kocaeli Kitap Fuarı’na hazırlık etkinlikleri kapsamında düzenlenen yazlık sinema etkinliğinde Neşeli Günler filmi izlendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 10. Kocaeli Kitap Fuarı’na en büyük desteklerden biri de Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinden geliyor. Kitap Fuarı’nı sahiplenen KOÜ’lü öğrenciler, fuara çeşitli etkinliklerle hazırlanıyor. Bu yıl da KOÜ Umuttepe Kampüsü’nde düzenlenen Açık Hava Sinema Günleri etkinliğinde öğrenciler, Türk sinemasının en beğenilen filmlerinden biri olan ‘’Neşeli Günler’’i izledi. Açık havada unutulmayacak bir organizasyonla üniversitenin antik tiyatro alanında üniversiteli gençlere ücretsiz gazoz ve patlamış mısır ikramı yapıldı.

NEŞELİ GÜNLER’İ İZLEDİLER
Kocaeli Kitap Fuarı öncesinde Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’nde Kocaeli Üniversitesi Açık Hava Sinema Günleri etkinliği gerçekleştirme geleneği önceki yıl başlamıştı. Etkinlik bu yıl da devam etti. 10. Kocaeli Kitap Fuarı tanıtım etkinlikleri kapsamında yapılan etkinlikte, Türk sinemasının en beğenilen filmleri arasında yer alan, sinema tarihimizin unutulmaz eserleri arasında gösterilen Münir Özkul, Şener Şen, Adile Naşit gibi isimlerin yer aldığı ‘’Neşeli Günler’’in gösterimi yapıldı. Etkinlikte ilk yıl Selvi Boylum Al Yazmalım, geçen yıl ise Hababam Sınıfı Tatilde filmleri gösterilmişti.

GAZOZ VE PATLAMIŞ MISIR İKRAMI
Amfi tiyatro alanında yapılan film gösteriminde KOÜ’lü öğrencilere yazlık sinemanın vazgeçilmezleri arasında yer alan gazoz ve patlamış mısır ikram edildi. Binlerce üniversiteli gencin katıldığı etkinlikte Neşeli Günler filmi keyifle izlendi. Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından 10. Kocaeli Kitap Fuarı tanıtım kitapçığı ile Neşeli Günler film afişi öğrencilere dağıtıldı.

Bu haber 561 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

.

PTT’den yaza özel dev indirim kampanyası

PTT’den yaza özel  dev indirim kampanyası

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), içimizi ısıtan ve enerjimizi yükselten yaz aylarında yüzümüzdeki gülümsemeyi daha da artıracak dev bir indirim kampanyasına imza attı.

En fazla doğum bu ilçede oldu

En fazla doğum bu ilçede oldu

TÜİK Türkiye İstatistik Kurumu İlçelere göre Doğum İstatistikleri, 2017verileri açıklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET