24 Eylül 2018 Pazartesi 21:22
 
  • 6,133 TL

  • 7,217 TL

  • 238,28 TL

  • 99.547

Öncekiler Sonrakiler

KOÜ’LÜ ÖĞRENCİLER ‘'NEŞELİ GÜNLER” FİLMİNİ İZLEDİ

 KOÜ’lü öğrenciler ‘'Neşeli Günler” filmini izledi
03 Mayıs 2018 Perşembe 13:09

KOÜ’de 10. Kocaeli Kitap Fuarı’na hazırlık etkinlikleri kapsamında düzenlenen yazlık sinema etkinliğinde Neşeli Günler filmi izlendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 10. Kocaeli Kitap Fuarı’na en büyük desteklerden biri de Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinden geliyor. Kitap Fuarı’nı sahiplenen KOÜ’lü öğrenciler, fuara çeşitli etkinliklerle hazırlanıyor. Bu yıl da KOÜ Umuttepe Kampüsü’nde düzenlenen Açık Hava Sinema Günleri etkinliğinde öğrenciler, Türk sinemasının en beğenilen filmlerinden biri olan ‘’Neşeli Günler’’i izledi. Açık havada unutulmayacak bir organizasyonla üniversitenin antik tiyatro alanında üniversiteli gençlere ücretsiz gazoz ve patlamış mısır ikramı yapıldı.

NEŞELİ GÜNLER’İ İZLEDİLER
Kocaeli Kitap Fuarı öncesinde Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’nde Kocaeli Üniversitesi Açık Hava Sinema Günleri etkinliği gerçekleştirme geleneği önceki yıl başlamıştı. Etkinlik bu yıl da devam etti. 10. Kocaeli Kitap Fuarı tanıtım etkinlikleri kapsamında yapılan etkinlikte, Türk sinemasının en beğenilen filmleri arasında yer alan, sinema tarihimizin unutulmaz eserleri arasında gösterilen Münir Özkul, Şener Şen, Adile Naşit gibi isimlerin yer aldığı ‘’Neşeli Günler’’in gösterimi yapıldı. Etkinlikte ilk yıl Selvi Boylum Al Yazmalım, geçen yıl ise Hababam Sınıfı Tatilde filmleri gösterilmişti.

GAZOZ VE PATLAMIŞ MISIR İKRAMI
Amfi tiyatro alanında yapılan film gösteriminde KOÜ’lü öğrencilere yazlık sinemanın vazgeçilmezleri arasında yer alan gazoz ve patlamış mısır ikram edildi. Binlerce üniversiteli gencin katıldığı etkinlikte Neşeli Günler filmi keyifle izlendi. Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından 10. Kocaeli Kitap Fuarı tanıtım kitapçığı ile Neşeli Günler film afişi öğrencilere dağıtıldı.

Bu haber 698 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gazeteci Ergün Demir serbest kaldı

Gazeteci Ergün Demir serbest kaldı

.

Muhtar Halil Taş, 'Suçum garibana yardım etmek'

Muhtar Halil Taş, 'Suçum garibana yardım etmek'

Muhtar Halil Taş, Çağırdılar geldim. İfade verdim dedi.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinden 'Ergün Demir' açıklaması

Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinden 'Ergün Demir' açıklaması

Türkiyenin konuştuğu 'pantolon' haberine imza atan astakoshaber.com haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Ergün Demir gözaltına alındı.

Cengiz Sarıbay; 'Gazeteci Ergun Demir’in yanındayız'

Cengiz Sarıbay; 'Gazeteci Ergun Demir’in yanındayız'

.

Assan Hanil, Avrupa’da şirket satın almak için kolları sıvadı

Assan Hanil, Avrupa’da şirket satın almak için kolları sıvadı

Assan Hanil yüksek teknolojili ürünleriyle IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda büyük ilgi görüyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET