• 5,356 TL

  • 6,100 TL

  • 223,59 TL

  • 96.817

Öncekiler Sonrakiler

PANAYIR KAMPANYASI BUGÜN BAŞLADI

 Panayır kampanyası bugün başladı
13 Nisan 2018 Cuma 11:40

.

Ünlü Markaların Outlet ürünlerinin yıl boyunca çok uygun fiyatlarla satışa sunulduğu, Türkiye’nin ilk ve gerçek ‘Fabrika Satış Mağazaları Merkezi Outlet Center İzmit’te, her yıl geleneksel hale gelen ve bu dönem 40’ıncısı gerçekleştirilen ‘Ucuzluk Panayırı’ kampanyası bugün başladı.


DÜNYACA ÜNLÜ MARKALAR

29 Nisan akşamına kadar devam edecek olan 40. Geleneksel Ucuzluk Panayırı kampanyasında dünyaca ünlü markalar, müşterilerine bütün bir yıl gerçek fabrika satış fiyatlarıyla akıllı ve kaliteli bir alışveriş fırsatı sunarak, ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla sezonun son fırsatı olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunmaya devam ediyor.


YARIŞTILAR
Sabah saatlerinde panayırın açılmasıyla birlikte yoğun bir kalabalıkla karşılaşan mağaza yetkilileri, müşterilerin dikkatini çekmek için birbirinden farklı ürününü mağaza önlerine çıkararak, çeşitli stant ve askılarda uygun fiyatlarla sergiledi.
Renkli sahnelerin oluştuğu panayırda birbiriyle yarışa giren vatandaşlar ise uygun fiyata satışa sunulan ürünleri almak için yarıştı.

 
Bu haber 904 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ