22 Haziran 2018 Cuma 12:33
 
  • 4,732 TL

  • 5,515 TL

  • 193,25 TL

  • 94.851

Öncekiler Sonrakiler

ÜZÜLMEZ, KAN VERDİ

 Üzülmez, KAN verdi
22 Eylül 2017 Cuma 10:20

ÜZÜLMEZ “KAN VER, HAYATA CAN VER” DEDİ… KAN VERDİ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kızılay kan bağış aracında bir ünite kan verdi. Kan bağışının önemine dikkat çeken Başkan Üzülmez “Kızılay sadece can, mal, deprem, sel gibi felaketleri yardımlarının dışında kan ihtiyacı duyan vatandaşlarımızın da yardımcısı oluyor” ifadelerini kullandı


“KAN VER, HAYATA CAN VER”
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ve belediye personeli yine bir farkındalık organizasyonu gerçekleştirerek kan bağışında bulundu. Kartepe Belediyesi hizmet binası önüne gelen Kızılay kan bağış aracında kanlar alındı. Kan bağış aracında kan bağışına destek veren Belediye Başkanı Üzülmez yetkililerden bilgi aldı. Kan bağışı sonrasında Kızılay'ın önemine dikkat çeken Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez "Millet olarak sıkıştığımızda ilk başvuracağımız kurum Kızılay teşkilatıdır. Kızılay sadece can, mal, deprem, sel gibi felaketlerin yanında aynı zamanda kan ihtiyacı duyan vatandaşlarımızın da yardımcısı oluyor. Bu sebeple bu kurumu güçlü tutmamız gerekiyor. Bizde “kan ver, hayata can ver” dedik ve personelimizin de katılımıyla kanımızı verdik” ifadelerini kullandı. 

KIZILAY KURUMUMUZ İYİ Kİ VAR
Kartepe Belediyesi personelinin de yoğun ilgi gösterdiği gönüllü kan bağışı, Kızılay Kartepe Şube Başkanı Osman Kocaman’da eşlik ederek, Başkan Üzülmez ve belediye personeline teşekkür ederek “Geçen yıl da hem kan vererek, hemde gönüllü farkındalık ve bilinçlendirme organizasyonuna ev sahipliği yaparak kan ihtiyacı duyan ve duyabilecek herkesi destekleyen değerli başkanımıza teşekkürlerimi sunarım” dedi.  

Bu haber 592 defa okundu

DİĞER HABERLER

Site sakinlerine müjde

Site sakinlerine müjde

.

Ormanya’ya ücretsiz ring seferleri başlad

Ormanya’ya ücretsiz ring seferleri başlad

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kartepe Uzuntarla’da bulunan Doğal Yaşam Parkı Ormanya’ya ring seferlerini başlattı.

Başkan Ayaz, misafir olmaya devam ediyor

Başkan Ayaz, misafir olmaya devam ediyor

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, 7 Yıldızlı Kent Başiskele’deki komşularına misafir olmaya devam ediyor.

Yağız Kebap’a davetlisiniz!

Yağız Kebap’a davetlisiniz!

Yağız Kebap’ın Kandıra Sapağı Yahya Kaptan Yolu Demokrasi Bulvarı eski KOSGEB binasındaki yeni yerin resmi açılışı 22 Haziran Cuma Günü Saat 16:00’da gerçekleştirilecek.

İzmit Nüfus Müdürlüğü’nden adayların dikkatine!

İzmit Nüfus Müdürlüğü’nden adayların dikkatine!

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET