21 Ekim 2017 Cumartesi 11:20
 
  • 3,670 TL

  • 4,327 TL

  • 151,76 TL

  • 108.489

Öncekiler Sonrakiler

ÜZÜLMEZ, KAN VERDİ

 Üzülmez, KAN verdi
22 Eylül 2017 Cuma 10:20

ÜZÜLMEZ “KAN VER, HAYATA CAN VER” DEDİ… KAN VERDİ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kızılay kan bağış aracında bir ünite kan verdi. Kan bağışının önemine dikkat çeken Başkan Üzülmez “Kızılay sadece can, mal, deprem, sel gibi felaketleri yardımlarının dışında kan ihtiyacı duyan vatandaşlarımızın da yardımcısı oluyor” ifadelerini kullandı


“KAN VER, HAYATA CAN VER”
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ve belediye personeli yine bir farkındalık organizasyonu gerçekleştirerek kan bağışında bulundu. Kartepe Belediyesi hizmet binası önüne gelen Kızılay kan bağış aracında kanlar alındı. Kan bağış aracında kan bağışına destek veren Belediye Başkanı Üzülmez yetkililerden bilgi aldı. Kan bağışı sonrasında Kızılay'ın önemine dikkat çeken Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez "Millet olarak sıkıştığımızda ilk başvuracağımız kurum Kızılay teşkilatıdır. Kızılay sadece can, mal, deprem, sel gibi felaketlerin yanında aynı zamanda kan ihtiyacı duyan vatandaşlarımızın da yardımcısı oluyor. Bu sebeple bu kurumu güçlü tutmamız gerekiyor. Bizde “kan ver, hayata can ver” dedik ve personelimizin de katılımıyla kanımızı verdik” ifadelerini kullandı. 

KIZILAY KURUMUMUZ İYİ Kİ VAR
Kartepe Belediyesi personelinin de yoğun ilgi gösterdiği gönüllü kan bağışı, Kızılay Kartepe Şube Başkanı Osman Kocaman’da eşlik ederek, Başkan Üzülmez ve belediye personeline teşekkür ederek “Geçen yıl da hem kan vererek, hemde gönüllü farkındalık ve bilinçlendirme organizasyonuna ev sahipliği yaparak kan ihtiyacı duyan ve duyabilecek herkesi destekleyen değerli başkanımıza teşekkürlerimi sunarım” dedi.  

Bu haber 486 defa okundu

DİĞER HABERLER

Avukat Hüseyin Yılmaz vefat etti

Avukat Hüseyin Yılmaz vefat etti

CHP'li meclis üyesi vefat etti

Murat Özdağ yeniden gözaltında

Murat Özdağ yeniden gözaltında

.

Anestezi uzmanı göreve başladı

Anestezi uzmanı göreve başladı

Derince Eğitim Araştırma Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor.

Genç sporcu Harun Ezer son yolculuğuna uğurlandı

Genç sporcu Harun Ezer son yolculuğuna uğurlandı

Antrenmandan eve dönerken aracın altında kalarak can veren Kocaeli Birlikspor’un 16 yaşındaki U-17 takım oyuncusu Harun Ezer gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı

Başkan, Sanayi, Ticaret ve Enerji komisyonunu ağırladı

Başkan, Sanayi, Ticaret ve Enerji komisyonunu ağırladı

Başkan Karaosmanoğlu, TBMM Sanayi Ticaret Enerji Komisyonu’nu ağırladı. Görüşmede OSB’ler başta olmak üzere birçok konu görüşüldü.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ