Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
Tazeoğlu’ndan Şiir Dinletisi
Otomobil bariyerlere girdi
Üniversiteli kız bileklerini kesti
Kocaeli Emniyetinden kimler gidiyor?
Google'da Ara

Gönül, Gazileri unutmadı

18 Eylül 2011, Pazar - 15:01:52
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Sibel Gönül Gaziler günü için mesaj yayınladı

Haber Başlığı

Milletvekili Sibel Gönül, Gaziler Günü'nün aziz Türk milletinin tarihte eşsiz örneklerini sergilediği istiklal ruhu ve vatan sevgisinin bir tezahürü olduğunu ifade etti.

Gönül, Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı;

Şehadet ve gaziliğin her vatan evladı için ulaşılabilecek en ulvi mertebeler olarak milletin gönlünde yerini aldığını belirten Gönül mesajına şöyle devam etti:

"Kurtuluş savaşının zaferle neticelenmesinin temelinde bu kahramanlık ruhu, bu inanç vardır. Her geçen gün daha da güçlenen, milletçe geleceğe güven ve umutla bakmamızı sağlayan Türkiye Cumhuriyeti de aynı ruh ve şuurla kazanılan o büyük zaferin, o sağlam temellerin üstünde yükselmiştir. Onun için millet olarak bu mukaddes vatan toprakları üzerinde şehit ve gazilerimizin aziz hatıralarını sonsuza kadar yaşatmak kararlılığındayız. Gaziler günü kabul edilen bugün, onlara olan vefa ve şükran duygularımızın bir ifadesidir. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e mareşal rütbesi ve gazi ünvanı verilişinin yıldönümü ile Gaziler Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyorum. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere her biri eşsiz birer kahraman olan bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan gazilerimize de sevgiyle selamlıyorum."
 


Bu haber 1250 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 3.8
 

Yorumlar

0 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları

 
 

Anket

 

Genel Seçimde hangi partiye oy vereceksiniz?

AKP
CHP
MHP
BBP&SP
HDP
DİĞER
OY KULLANMAYACAĞIM