25 Mayıs 2018 Cuma 12:00
 
  • 4,700 TL

  • 5,508 TL

  • 197,37 TL

  • 102.825

Öncekiler Sonrakiler

14.HAMİDİYE KESTANE FESTİVALİ YAPILDI

14.Hamidiye kestane festivali yapıldı
24 Kasım 2017 Cuma 12:17

14.Hamidiye kestane festivali, başbakan yardımcısı Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy'un katılımıyla gerçekleştirildi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 14’ncüsü düzenlenen Gölcük Hamidiye Köyü Kestane Festivali, Başbakan Yardımcısı  Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Gölcük Hamidiye Köy meydanında düzenlenen Kestane Festivaline; Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy’un yanısıra, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük Kaymakamı  Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İş-Kur İl Müdürü Ulvi Yılmaz, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Yüksel Pehlivan, Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan, Hamidiye Mahalle Muhtarı Fatih Gür ile çok sayıda kişi katıldı.
Köy meydanında vatandaşlarla bir araya gelen Başbakan Yardımcısı  Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy ile protokol üyeleri onlarla bir süre sohbet etti.

Festivale katılan tüm protokol üyelerine ve vatandaşlara Hamidiye’nin meşhur kara lahana dövmesi, ardından da mısır ekmekli yoğurt ve gözleme ile festivale adını veren Hacı Ömer Kestanesi ikram edildi.

Bu haber 332 defa okundu

DİĞER HABERLER

Dağdeviren vekil adaylarını tanıttı

Dağdeviren vekil adaylarını tanıttı

Canan Dağdeviren’den muhteşem canlı yayın CHP Kocaeli milletvekili adaylarını tanıttı.

KO-MEK mantar yetiştiriyor

KO-MEK mantar yetiştiriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim konusunda Türkiye’ye örnek projesi olan KO-MEK (Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları)açtığı Mantar Yetiştiriciliği branşıyla istihdam alanında önemli bir hizmete imza attı.

Lise restore ediliyor

Lise restore ediliyor

Başkan Karaosmanoğlu, Kandıra Lisesi Mezunlar Derneği ile bir araya geldi. Görüşmede gençlik ve eğitim üzerine değerlendirmeler yapılırken, Kandıra Lisesi’nin eski binası da ele alındı.

Uzun bayram tatili bekleyenlere haber geldi

Uzun bayram tatili bekleyenlere haber geldi

.

Şehit yakınları ve gazi ailelerine iftar

Şehit yakınları ve gazi ailelerine iftar

K.K. EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanlığı'nın ev sahipliğinde düzenlenen şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarına düzenlenen iftar programı, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET