22 Şubat 2018 Perşembe 02:01
 
  • 3,791 TL

  • 4,661 TL

  • 162,21 TL

  • 116.316

Öncekiler Sonrakiler

14.HAMİDİYE KESTANE FESTİVALİ YAPILDI

14.Hamidiye kestane festivali yapıldı
24 Kasım 2017 Cuma 12:17

14.Hamidiye kestane festivali, başbakan yardımcısı Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy'un katılımıyla gerçekleştirildi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 14’ncüsü düzenlenen Gölcük Hamidiye Köyü Kestane Festivali, Başbakan Yardımcısı  Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Gölcük Hamidiye Köy meydanında düzenlenen Kestane Festivaline; Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy’un yanısıra, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük Kaymakamı  Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İş-Kur İl Müdürü Ulvi Yılmaz, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Yüksel Pehlivan, Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan, Hamidiye Mahalle Muhtarı Fatih Gür ile çok sayıda kişi katıldı.
Köy meydanında vatandaşlarla bir araya gelen Başbakan Yardımcısı  Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy ile protokol üyeleri onlarla bir süre sohbet etti.

Festivale katılan tüm protokol üyelerine ve vatandaşlara Hamidiye’nin meşhur kara lahana dövmesi, ardından da mısır ekmekli yoğurt ve gözleme ile festivale adını veren Hacı Ömer Kestanesi ikram edildi.

Bu haber 294 defa okundu

DİĞER HABERLER

Trabzonluların ağır konuğu var

Trabzonluların ağır konuğu var

.

Kadıköy otoparkı ücretsiz hizmet vermeye başladı

 Kadıköy otoparkı ücretsiz hizmet vermeye başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kadıköy Mahallesi’ndeki 805 araç kapasiteli kapalı katlı ücretsiz olarak hizmet vermeye başladı.

Seka Devlet gücüne güç katmaya devam ediyor

Seka Devlet gücüne güç katmaya devam ediyor

Hastane Göğüs Hastalıkları ile Kardiyoloji branşlarını iki yeni hekim ile güçlendirdi.

Karikatüristler yetişiyor

Karikatüristler yetişiyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Karikatür Okulu’nda ücretsiz olarak verilen dersler devam ediyor. Yetenek sınavıyla seçilen 55 kişi iyi birer karikatürist olmak için yeteneklerini geliştiriyor

Kadroya geçemediniz, evinize gidin

Kadroya geçemediniz, evinize gidin

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ