Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
Hangi Başkan otelciliğe soyundu?
Yetmez ama ille de kendi partim mi?
10 Milyonluk rezalet
Emniyette yaprak dökümü devam ediyor
Google'da Ara

Kartepe’de eğitim semineri

29 Aralık 2011, Perşembe - 18:40:47
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Derbent Uygulama otelinde eğitim semineri

Haber Başlığı


Kartepe Belediyesi birim müdürleri ve gerçekleştirme görevlileri, 4735 sayılı kamu ihale sözleşmeleri kanunu hakkında eğitim seminerinden geçtiler.

 

İçişleri Bakanlığı Başkontrolörü Nihat Yıldız tarafından Derbent Uygulama Oteli`nde düzenlenen eğitim seminerinde Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri ve gerçekleştirme görevlileri hazır bulundu. Seminerde konuşmacıya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreteri olan şu anda İçişleri Bakanlığı Başkontrolörü olarak görev yapan Cemal Şişman da eşlik etti.

 

4735 sayılı kamu ihale sözleşmeleri kanunu hakkında bilgilendirme yapan Başkontrolör Yıldız, Kartepe Belediyesi görevlilerine elektronik kamu alımları platformu konularında eğitim verdi. Kanunun genel hükümleri, amacı, kapsamı, ilkeleri yanı sıra sözleşmenin uygulanması, sözleşme türleri, sözleşmede yer alması zorunlu hususlar gibi konularda katılımcılara bilgi aktardı. Yasak fiil ve davranışlar ve sorumlu oldukları konularda aydınlanan görevliler merak ettikleri konuları da sorularına yanıt bulması ardından seminer sona erdi.

 


Bu haber 3536 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 2.5
 

Yorumlar

0 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları

 
 

Anket

 

Genel Seçimde hangi partiye oy vereceksiniz?

AKP
CHP
MHP
BBP&SP
HDP
DİĞER
OY KULLANMAYACAĞIM