Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
Suriyeliler KO-MEK'te Türkçe öğreniyor
Sağlık Bakanlığı: nöbete devam
 Çocuklar su tasarrufunu öğrendi
Gücü bırak doğrulara bak…
Google'da Ara

Başkan sen olsaydın ne yapardın?

22 Ocak 2012, Pazar - 13:00:21
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Başkan soruyor: 'başkan sen olsan ne yapardın?'

Haber Başlığı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit için projesi olan herkese projesini uygulama fırsatı sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yapılan anketlerle ve hala süren “Hizmet Kapınızda” projesi ile vatandaşın görüşünü alan Başkan Doğan, bu kez belediye çalışanlarına fikirlerini soruyor.KATILIMCI YÖNETIM, DEMOKRATIK İŞLEYIŞ

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da personelin görüşünü alarak katılımcı bir yönetim sistemi oluşturmayı hedefleyen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, belediyede çalışan herkese “başkan sen olsaydın ne yapardın?” diye soruyor. Bu uygulama ile tüm çalışanlarını yönetime ve karar sürecine dahil etmeyi hedefleyen Doğan “belediye yönetiminin demokratik niteliğini geliştirmek ve aynı zamanda tüm çalışanların yönetime katılımını sağlamak açısından bu uygulamayı çok önemsiyorum” dedi.

BAŞKAN SENSİN

Personeline sorunları ve iyileştirme önerileri de soran Doğan, “Ben ve ekibim İzmit`in yaşam kalitesini artırmak, her açıdan gelişmiş bir İzmit`i inşa etmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne tüm çalışma arkadaşlarım büyük emek harcadılar. Her koşulda büyük bir özveri ile çalışan İzmit Belediyesi personelinin fikirlerine büyük önem veriyorum. Bu bağlamda bu yılda onlara asıl başkan sizsiniz diyerek İzmit`e dair hayallerini, planlarını sordum. Tüm çalışma arkadaşlarım herhangi bir sınırlama olmadan açıkça fikirlerini benimle paylaşacaklar. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda güzel fikirler çıkacağına eminim” dedi.

DEĞERLENDİRME BAŞKANDAN

Üst yönetimden en alttaki çalışana kadar tüm personele İzmit`e dair fikirlerini soran Başkan Doğan, gelen tüm formaları bizzat kendisinin değerlendirecek. Çalışanlardan gelen fikirlerden uygun olanları 2012 yılında uygulamaya girecek.


Bu haber 1547 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 2.5
 

Yorumlar

0 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları