16 Ocak 2018 Salı 10:38
 
  • 3,814 TL

  • 4,685 TL

  • 163,48 TL

  • 112.159

Öncekiler Sonrakiler

15 BİN ÖĞRENCİYE ERKEN KARNE HEDİYESİ

15 Bin öğrenciye erken karne hediyesi
08 Ocak 2018 Pazartesi 15:49

Başiskele Belediyesi İlçede öğrenim gören yaklaşık 15 bin öğrenci ile bin 200 öğretmene siteye giriş için şifreleri verildi.

Başiskele Belediyesi, internet sitesi üzerinden oluşturduğu e-öğrenme adresi üzerinden Başiskele’nin şanslı öğrencilerinin eğitimlerine destek oluyor. İlçede öğrenim gören yaklaşık 15 bin öğrenci ile  bin 200 öğretmene siteye giriş için şifreleri verildi.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın seçim beyannamesinde yer alan projelerinden e-öğrenme böylece hayata geçmiş oldu. Önceki gün başkan yardımcısı ve basın yayın birim müdürü ile temsili okullarda dağıtmasının üzerine tüm okullara dağıtımı yapılan şifreler çocuklar karnelerini almadan erken karne hediyesi oldu.

İnternet üzerinden ilçede eğitim gören ilk ve ortaokul öğrencilerine ücretsiz online eğitim imkânı sunan Başiskele Belediyesi eğitim yıldızı markasının en büyük dayanağı, eğitim ve eğitimciyi önemseyen bir vizyonla geleceğine sahip çıkıyor, eğitime %100 destek sağlıyor.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın talimatı ile Başiskele Belediyesi Kurumsal Sitesi’nde oluşturulan e-öğrenme adresi ile 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. Sınıflar için görsel anlatımlı, etkinlikler, problemler, açıklamalı testler, çözümlü sorular, yazım kılavuzu ile öykü ve masallardan oluşan geniş bir yelpazede öğrencilerin derslerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Dağıtılan e öğrenme şifrelerini Başiskele Belediyesi’nin www.basiskele.bel.tr adresine giren öğrencilerin e-öğrenme butonuna tıklayarak yeni kayıt oluşturması ardından da kendilerine verilen 20 hanelik seri numarasını girmeleri gerekiyor. Öğrencilerden bir ricası da bulunan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz öğrencilerin bu hizmetten en iyi şekilde yaralanmaya çalışmalarını ve bununla kalmayıp öğretmenlerinin tavsiyeleri doğrultusunda bol bol kitap okumaya zaman ayırmalarını istiyor.


Bu haber 284 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gururluyuz...

Gururluyuz...

.

Eğitim-İş bodro yaktı

Eğitim-İş bodro yaktı

ÇALIŞANLAR TÜRKİYE TARİHİNİN EN BÜYÜK EMEK SÖMÜRÜSÜYLE KARŞI KARŞIYA

Şemsettin Ceyhan'dan kutlama

Şemsettin Ceyhan'dan kutlama

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan 16 Ocak Basın Onur Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Valilik'te güvenlik toplantısı

Valilik'te güvenlik toplantısı

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı, Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

Milletvekili Hürriyet'ten 16 Ocak mesajı

Milletvekili Hürriyet'ten  16 Ocak mesajı

CHP Kocaeli Milletvekili Av.Fatma Kaplan Hürriyet 16 Ocak Basın Onur Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET