23 Haziran 2018 Cumartesi 00:06
 
  • 4,664 TL

  • 5,454 TL

  • 191,54 TL

  • 95.852

Öncekiler Sonrakiler

15 BİN ÖĞRENCİYE ERKEN KARNE HEDİYESİ

15 Bin öğrenciye erken karne hediyesi
08 Ocak 2018 Pazartesi 15:49

Başiskele Belediyesi İlçede öğrenim gören yaklaşık 15 bin öğrenci ile bin 200 öğretmene siteye giriş için şifreleri verildi.

Başiskele Belediyesi, internet sitesi üzerinden oluşturduğu e-öğrenme adresi üzerinden Başiskele’nin şanslı öğrencilerinin eğitimlerine destek oluyor. İlçede öğrenim gören yaklaşık 15 bin öğrenci ile  bin 200 öğretmene siteye giriş için şifreleri verildi.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın seçim beyannamesinde yer alan projelerinden e-öğrenme böylece hayata geçmiş oldu. Önceki gün başkan yardımcısı ve basın yayın birim müdürü ile temsili okullarda dağıtmasının üzerine tüm okullara dağıtımı yapılan şifreler çocuklar karnelerini almadan erken karne hediyesi oldu.

İnternet üzerinden ilçede eğitim gören ilk ve ortaokul öğrencilerine ücretsiz online eğitim imkânı sunan Başiskele Belediyesi eğitim yıldızı markasının en büyük dayanağı, eğitim ve eğitimciyi önemseyen bir vizyonla geleceğine sahip çıkıyor, eğitime %100 destek sağlıyor.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın talimatı ile Başiskele Belediyesi Kurumsal Sitesi’nde oluşturulan e-öğrenme adresi ile 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. Sınıflar için görsel anlatımlı, etkinlikler, problemler, açıklamalı testler, çözümlü sorular, yazım kılavuzu ile öykü ve masallardan oluşan geniş bir yelpazede öğrencilerin derslerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Dağıtılan e öğrenme şifrelerini Başiskele Belediyesi’nin www.basiskele.bel.tr adresine giren öğrencilerin e-öğrenme butonuna tıklayarak yeni kayıt oluşturması ardından da kendilerine verilen 20 hanelik seri numarasını girmeleri gerekiyor. Öğrencilerden bir ricası da bulunan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz öğrencilerin bu hizmetten en iyi şekilde yaralanmaya çalışmalarını ve bununla kalmayıp öğretmenlerinin tavsiyeleri doğrultusunda bol bol kitap okumaya zaman ayırmalarını istiyor.


Bu haber 401 defa okundu

DİĞER HABERLER

Seçim günü bu yollar kapanacak

Seçim günü bu yollar kapanacak

Pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimler nedeniyle üç sokakta ulaşım düzenlemesi yapılacak.

Seçim günü bu mekanlar kapalı olacak

Seçim günü bu mekanlar kapalı olacak

.

Meze’m Meze Evi farkı

Meze’m Meze Evi farkı

Şık tasarımı ve hijyenik ortamıyla, farklı tatlar arayan vatandaşların ilgisini çekecek olan Meze’m Meze Evi görkemli bir açılışla hizmete girdi.

Kadıköy Eczanesi hizmete girdi

Kadıköy Eczanesi hizmete girdi

.

Gedikli köy konağı ihaleye çıkıyor

Gedikli köy konağı ihaleye çıkıyor

İzmit Belediyesi Gedikli’ye de konak yapılacak.

Tarhan, Gümüşhane'de oy kullanacak

Tarhan, Gümüşhane'de oy kullanacak

Milletvekili Tahsin Tarhan Seçim güvenliğini sağlayacağı Gümüşhane’de oy kullanacak

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET