17 Ekim 2018 Çarşamba 22:35
 
  • 5,595 TL

  • 6,446 TL

  • 224,32 TL

  • 98.991

Öncekiler Sonrakiler

15 TEMMUZ DESTANI BAŞLIYOR

15 Temmuz Destanı başlıyor
15 Temmuz 2018 Pazar 18:00

.

Haber Burcu Nazlı

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi bir grup asker tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde yapılan hain darbe girişiminin ikinci yıldönümü Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen anma programı ile başladı.


Kocaeli Valiliği, Kocaeli İl Müftülüğü, ÖNDER ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen programda kent halkı ’15 Temmuz Destanı’nı unutmamak ve unutturmamak için alana yavaş yavaş dolmaya başladı.


Türkiye’nin 81 ilinden gelen 251 hafız, meydana tekbirler eşliğinde gelirken, 251 şehidin anıldığı programa Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmaoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Müftüsü Yusuf Doğan, STK temsilcileri, Kocaeli milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, siyasi ilçe başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Programda darbe girişiminde halkın terör örgütleriyle gösterdiği kahramanca mücadelenin yer aldığı fotoğraflar sergilendi. Ayrıca meydana gelen çocukların yüzleri hilal-yıldız şeklinde boyanırken, ‘Kahramanlar ile bir anı’ şeklinde oluşturan köşede vatandaşlar fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.


Bu haber 664 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali Münir Karaloğlu'ndan ilginç yasak

Vali Münir Karaloğlu'ndan ilginç yasak

.

İMO'dan hakediş semineri

İMO'dan hakediş semineri

İMO Hakediş Semineri Düzenleyecek

Engellilerin Üzülmez sevgisi

Engellilerin Üzülmez sevgisi

.

'Gözün arkada kalmasın'

'Gözün arkada kalmasın'

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü 'Gözün arkada kalmasın' projesi ile şehit ve gazi çocuk ve ailelerini Çanakkale'ye götürdü.

Sinema Akademisinde dersler başladı

Sinema Akademisinde dersler başladı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın vizyon projelerinden olan sinema akademisinde dersler başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET