20 Ağustos 2018 Pazartesi 23:34
 
  • 6,108 TL

  • 7,005 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

16 YAŞINDA HAYATA VEDA ETTİ

16 yaşında hayata veda etti
18 Ocak 2018 Perşembe 14:00

.

Kandıra Sinanlı Bilalli Mahallesinde ikamet eden Kandıra Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü 2. sınıf öğrencisi Muhammet Gündüz, bir süredir böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Kandıra Sinanlı Bilalli Mahallesinde ikamet eden ve çiftçilik ile uğraşan Nazmi Gündüz ve Ayfer Gündüz’ün 4 çocuğundan biri olan 16 yaşındaki Muhammet Gündüz, bir süre önce rahatsızlandı. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinde 28 gün önce tedavi altına alınan Muhammet Gündüz’e böbrek yetmezliği teşhisi konuldu. Gündüz, tedavi gördüğü hastanede aniden fenalaşarak doktorların bütün müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi. Kandıra Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Muhammet Gündüz’ün cenazesi tamamlanan işlemlerinin ardından ailesine teslim edilerek Hacılar Tatarlar Mahallesi Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Bu haber 551 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ