22 Haziran 2018 Cuma 12:34
 
  • 4,732 TL

  • 5,515 TL

  • 193,25 TL

  • 94.851

Öncekiler Sonrakiler

18.GRUP AĞRI'YA UĞURLANDI

18.Grup Ağrı'ya uğurlandı
16 Şubat 2018 Cuma 14:04

"Biz Anadoluyuz" Projesi kapsamında ilimize gelen 18.Grup misafir öğrencilerimiz memleketleri Ağrı'ya uğurlandılar.

İller arasında kardeşlik köprüsünün kurulması ve kardeşlik ruhunun geliştirilmesi, terör örgütlerinin istismarından ve kötü alışkanlıklardan uzak tutulması, kardeşlik ve huzura katkı sunulması, iller arasında kültürel ve ortak değerlerin paylaşılması amacıyla Sayın Cumhurbaşkanımız ve değerli eşinin himayelerinde  İçişleri Bakanlığınca yürütülen  “Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında;  18. grup olarak,  Ağrı ilimizden öğretmenler; Cihan Taşdemir ve Ünal Aslı refakatlerinde ilimize gelen misafir öğrencilerimiz; 12 Şubat 2018 tarihinde, Sabiha Gökçen Havaalanı’nda görevlilerce karşılandıktan sonra ilk olarak Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret ettiler.
 
Valiliğimiz ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesince düzenlenen program çerçevesinde; 13 Şubat 2018 Salı günü Bağçeşme Şehitliği ve Orhan Camii ziyaretlerinin ardından Ford Otosan Gölcük Fabrikasını gezen  grup, 14 Şubat 2018 Çarşamba günü Arkeoloji ve Etnografya Müzesini, TCG Gayret Gemi Müzesini, Hızır Reis Denizaltı Müzesini, Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Park’ı gezdikten sonra Osmangazi Köprüsü’nden geçerek, konaklayacakları otele döndüler.
 
15 Şubat 2018 Perşembe günü ise Seka Kağıt Müzesini ve Kocaeli Bilim Merkezini gezdikten sonra İzmit’ten vapurla Gölcük’e geçerek, Yarhisar Müze Gemisini gezen  misafir öğrencilerimiz, 16 Şubat 2018 Cuma günü Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan görevlilerimizce memleketleri Ağrı’ya uğurlandılar.

Bu haber 247 defa okundu

DİĞER HABERLER

Site sakinlerine müjde

Site sakinlerine müjde

.

Ormanya’ya ücretsiz ring seferleri başlad

Ormanya’ya ücretsiz ring seferleri başlad

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kartepe Uzuntarla’da bulunan Doğal Yaşam Parkı Ormanya’ya ring seferlerini başlattı.

Başkan Ayaz, misafir olmaya devam ediyor

Başkan Ayaz, misafir olmaya devam ediyor

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, 7 Yıldızlı Kent Başiskele’deki komşularına misafir olmaya devam ediyor.

Yağız Kebap’a davetlisiniz!

Yağız Kebap’a davetlisiniz!

Yağız Kebap’ın Kandıra Sapağı Yahya Kaptan Yolu Demokrasi Bulvarı eski KOSGEB binasındaki yeni yerin resmi açılışı 22 Haziran Cuma Günü Saat 16:00’da gerçekleştirilecek.

İzmit Nüfus Müdürlüğü’nden adayların dikkatine!

İzmit Nüfus Müdürlüğü’nden adayların dikkatine!

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET