22 Mayıs 2019 Çarşamba 18:56
 
Öncekiler Sonrakiler

23 NİSAN COŞKUSU

23 Nisan coşkusu
23 Nisan 2018 Pazartesi 10:00

.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23  Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kentte de coşkuyla kutlandı. Sabah saatlerinde İzmit Kültür Tepesi Atatürk Anıtı’nda çelenk sunumuyla başlayan etkinlik,  İnterteks Uluslar arası Fuar Alanı’nda çocukların birbirinden muhteşem gösteriyle devam etti.


Kocaeli Il Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, ilçe milli eğitim şube müdürlerinin, öğretmenlerin, öğrencilerin, siyasi partilerin katılım sağladığı çelenk sunma töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu.


Yoğun katılım


Çelenk sunma töreninin ardından Interteks Uluslararası Fuar Alanı’nda İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde devam eden törende bir araya gelen öğrenciler, ay-yıldızlı bayraklar ve kostümleriyle sergiledikleri birbirinden güzel gösterilerle, şiir korosuyla davetliler tarafından uzun süre alkışlandı.

Daha sonra Çocuk ve Dijital Bağımlılık Yarışması'nda dereceye giren başarılı çocuklara Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy tarafindan hediyeleri takdim edildi.

İnterteks Fuar Alanı’nda gerçekleşen kutlama programına Vali Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Kurt, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kazım Dalkıran, KOÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük ve öğrenciler katılım gösterdi.

Haber: Burcu Nazlı

Bu haber 576 defa okundu

DİĞER HABERLER

Belde A.Ş.’lilere bayram öncesi avans müjdesi

Belde A.Ş.’lilere bayram öncesi avans müjdesi

Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan Belde A.Ş.’li personele, bayram öncesi bin 500 TL’lik avans ödenecek.

Sarıbay ve İmamoğlu İstanbul’da bir araya geldi

Sarıbay ve İmamoğlu İstanbul’da bir araya geldi

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay İstanbul’da proje tanıtım toplantısını gerçekleştiren CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi

HÜRRİYET, SANATÇI ERDEM’E PARA VERMEDİK

 HÜRRİYET, SANATÇI ERDEM’E PARA VERMEDİK

İzmit Belediye Encümen toplantısı Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet başkanlığında gerçekleştirildi.

KARBAFED Kocaeli Basınını Artvin'e Götürüyor

KARBAFED Kocaeli Basınını Artvin'e Götürüyor

Polisler işaret dili öğreniyor

Polisler işaret dili öğreniyor

ENGELLİ VATANDAŞ POLİSLE DOĞRUDAN İLETİŞİM KURACAK

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ