Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
Az katılımlı tek adaylı kongre
TIR şarampole yuvarlandı 2 yaralı
LPG ve Tüpgaza zam
Motosiklet hırsızı yakalandı
Google'da Ara

Ülkü ocakları teşekküre gitmiş

3 Ocak 2013, Perşembe - 00:00:08
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Haber Başlığı

Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Özcan ve Başiskele Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Tuğrul Gök İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan`ı makamında ziyaret ederek Ülkü Ocakları İl Binası`nın açılışına katıldığı için teşekkür etti.

 
HERKESİN BELEDİYE BAŞKANIYIM

 
Ülkü ocakları yönetiminin ziyaretinde konuşan Başkan Doğan “ ben İzmit`te yaşayan herkesin belediye başkanıyım. Bu kentte yaşayan ve farklı görüşleri savunan herkese karşı saygılıyım.Bu makamda olduğum sürece korktuğum tek bir şey var o da  taraf tutmak.” diyerek ülke adına hizmet etmeye aday olan siyasi partilerde görev yapan kişilerin belirli bir siyasi olgunlukta ve hoşgörüde olmaları gerektiğini ifade etti.

 


Bu haber 1031 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 2.5
 

Yorumlar

1 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

1

Engin Kultur

3 Ocak 2013, Perşembe - 02:59:32
Doğanın değilde Ülkücü denilenlerin, Doğanla arası iyidir bence, Artık çek senet mafyacılığı yapamıyorlar ya, mamalanacaklar ya naşmışlardır Doğan'a
 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları