22 Mayıs 2018 Salı 04:54
 
  • 4,578 TL

  • 5,400 TL

  • 189,93 TL

  • 102.258

Öncekiler Sonrakiler

262 TOWERS ULUSAL GÜNDEMDE

262 Towers ulusal gündemde
24 Mayıs 2017 Çarşamba 11:38

262 Towers Çırağan Sarayında görücüye çıktı

Burçin Şahin İnşaat ile Mekkeli Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme Şirketi Almarasim'in ortaklığıyla kurulan Bambau GMYO'nun inşaatına başladığı projenin tanıtım töreni Çırağan Sarayı'nda düzenlendi.Tanıtım davetine ulusal ve yerel medya temsilcilerinin yanı sıra Türkiye'nin büyük  emlak firmaları da ilgi gösterdi.TÜRKİYE'DE BOZDURULAN DOLARLARIN YÜZDE 25'İ BAMBAU GMYO’DAN


Burada konuşan Bambau GMYO Ortağı Burçin Şahin, 'Projeyi gelişen Kocaeli'de yapmaktan gurur duyduklarını belirterek, "İzmit'te inşa edeceğimiz 262 Towers şehre 500 milyon dolarlık katma değer sağlayacak.'dedi. Şahin, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Türkiye'de bozdurulan 130 milyon doların yüzde 25'ini şirket olarak kendilerinin bozdurduğunu ifade ederek, 'o darbe teşebbüsü gecesinin sabahı farklı bir yerde arazi için anlaşma yapacaktık. Ortagım Muhammed Al Kattan ile yaptığımız görüşmede yatırıma devam kararı aldık. Bunun nedeni bizim Türkiye ye olan inancımızdı' dedi.Şahin ayrıca 'Satışlarımız ve kiralamalarımızda asla döviz kullanmıyoruz. Her şey Türk parası ile diyerek TL'ye olan güvenlerini de vurguladı.


YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK


2019 yılının mayıs ayında bitmesi planlanan 14 katlı 3 blok halinde yükselen 262 Towers'ın İzmit Ofis bloğunda 210, Kartepe Ofis bloğunda 210, konut bloğunda 150, All-Kattan Rezidans bloğunda ise 160 birim bulunacağını belirten Şahin, 'İzmit bizim için aynı zamanda bir deneme alanı. Burada bazı stratejiler geliştirdik, pazarlama alanında tecrübe sağladık. Burada biriken tecrübelerimizi diğer illerde de değerlendirmek istiyoruz. Ve gelecek 5 yıl içerisinde mevcut yatırımılarımızın 20 kat daha fazlasını hayata geçireceğiz'dedi.


MAŞUKİYE'DE TATİL KÖYÜ YAPACAĞIZ

262 Towers yatırımcılarından Almarasim Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Al Kattan, Türkiye ve Suudi Arabistan'ın iki kardeş ülke olduğunu belirterek, "Türkiye'nin ekonomisi kalkınma gösteren bir çizgide. Kralımız tarafından bize Türkiye'de yatırımları hızlandırın önerileri yapıldı. Bu önerilerden sonra biz de gelip yatırım için pilot bölge olarak İzmit'i seçtik. İzmit'te yatırıma başlıyoruz.'dedi.

Al Kattan, Maşukiye bölgesinde tatil köyü yatırımları planladıklarını ifade ederek, "Bu dönemde yapacağımız yatırımlar olacak. Sakarya, Yalova, Bolu gibi illerde burada edindiğimiz tecrübeleri hayata geçirecek projeler gerçekleştireceğiz. Biz değeri az olan bir araziye bina yapıp değer kazanmak yerine şehrin en değerli lokasyonlarında bu yatırımlarımızı yaparak, ulaşımı kolay, yatırımcısına prim garantisi sunan, zengin sosyal donatılarıyla kaliteli bir yaşam vaat eden bir proje gerçekleştiriyoruz. Bu proje sayesinde Kocaeli’nin vizyonuda değişecek' dedi.DAYALI DÖŞELİ BAVULUNU AL GİT

Farklı büyüklükte daire seçeneklerinin sunulduğu 262 Towers’ta stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa edilecek dairelerin büyüklükleri 40 ila 250 metrekare arasında değişecek. 262 Towers’ta lansmana özel fiyatlarla daire sahibi olma imkanı sunuluyor. Projede minimum daire fiyatı 360 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Banka kredisi ve farklı ödeme seçenekleri de mevcut. 262 Towers’ın yatırımcısına kısa sürede yüksek prim kazandırması bekleniyor. Satışa sunulan tüm daireler A’dan Z’ye dayalı döşeli olarak satılıyor.Size bavulunu alıp gitmek kalıyor.
Bu haber 2022 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET