Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
Seçimin hedefi Ekonomi
Dolphin'in çatısına çıktı
Uyuşturucu komaya soktu
Asker kışlaya polis karakola hapsolmayacak
Google'da Ara

İsmail Halil ekibi adliyede

10 Haziran 2013, Pazartesi - 16:00:20
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Haber Başlığı

Kaçakçılık ve Organize suçlarla mücadele şubesi ekipleri 4 il”de yaptıkları operasyonda çıkar amaçlı suç örgütünü çökertti.


23 kişi gözaltında


Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele şubesi ekipleri İzmit, İstanbul, Sakarya, Samsun illerinde eş zamanlı yaptıkları operasyonda çıkar amaçlı suç örgütünü ağır darbe indirdi. Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, örgüte üye olmak, özel ve tüzel kişiler arasında ki alacak verecek konularını örgüt kapsamında düzenlemek, tehdit ve baskı uygulayarak tahsilatçılık yapmak ve suça azmettirmek suretiyle yağma, silahla adam yaralama ve araç kurşunlama suçlarından 23 kişi gözaltına alındı. İstanbul, Sakarya, Kocaeli ve Samsun illerinde faaliyet gösteren örgüt mensuplarının ikemagahlarında yapılan aramada 5 adet tabanca, 1 adet pompalı tüfek, 250 adet değişik çaplarda kurşun, çok sayıad araç sözleşmesi, senet, çek, ajanda, 1 adet laptop  ele geçirildi. Kocaeli Emniyet müdürlüğünde 3 gün gözaltına kalan 23 kişi adliye sevkedildiler.


Bu haber 3757 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 2.5
 

Yorumlar

0 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları

 
 

Anket

 

Genel Seçimde hangi partiye oy vereceksiniz?

AKP
CHP
MHP
BBP&SP
HDP
DİĞER
OY KULLANMAYACAĞIM