Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
14 yaşındaki 2 çocuk ortadan kayboldu
Ağdağ'dan net mesajlar
Başiskele semt polikliniği  24.00’e kadar açık
Terörün hiçbir meşru gerekçesi olamaz
Google'da Ara

İsmail Halil ekibi adliyede

10 Haziran 2013, Pazartesi - 16:00:20
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Haber Başlığı

Kaçakçılık ve Organize suçlarla mücadele şubesi ekipleri 4 il”de yaptıkları operasyonda çıkar amaçlı suç örgütünü çökertti.


23 kişi gözaltında


Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele şubesi ekipleri İzmit, İstanbul, Sakarya, Samsun illerinde eş zamanlı yaptıkları operasyonda çıkar amaçlı suç örgütünü ağır darbe indirdi. Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, örgüte üye olmak, özel ve tüzel kişiler arasında ki alacak verecek konularını örgüt kapsamında düzenlemek, tehdit ve baskı uygulayarak tahsilatçılık yapmak ve suça azmettirmek suretiyle yağma, silahla adam yaralama ve araç kurşunlama suçlarından 23 kişi gözaltına alındı. İstanbul, Sakarya, Kocaeli ve Samsun illerinde faaliyet gösteren örgüt mensuplarının ikemagahlarında yapılan aramada 5 adet tabanca, 1 adet pompalı tüfek, 250 adet değişik çaplarda kurşun, çok sayıad araç sözleşmesi, senet, çek, ajanda, 1 adet laptop  ele geçirildi. Kocaeli Emniyet müdürlüğünde 3 gün gözaltına kalan 23 kişi adliye sevkedildiler.


Bu haber 3653 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 2.5
 

Yorumlar

0 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları