24 Mayıs 2019 Cuma 07:08
 
Öncekiler Sonrakiler

3 MAHALLE AYNI SOFRA ETRAFINDA BULUŞTU

3 mahalle aynı sofra etrafında buluştu
07 Haziran 2018 Perşembe 13:59

.

İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen toplu iftar etkinlikleri kapsamında Gültepe, Fatih ve Zabıtan mahallesi sakinleri aynı sofraya oturarak oruçlarını birlikte açtılar.

Gültepe Pazar yerinde kurulan masalarda   birlikte iftar yapmanın heyecanını yaşayan vatandaşların sevincine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da ortak oldu.

Yaklaşık 2 bin vatandaşın katıldığı Başkan Doğan’ın ev sahipliğindeki iftara Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Ak Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, belediye meclis üyeleri, AK Parti Kocaeli il, ilçe yöneticileri, mahalle muhtarları da katıldı.

HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYUYORUZ

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, iftarda yaptığı konuşmada “Biz, sizlere hizmet etmekten onur duyuyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde haramı helali bilip, milletin kuruşunu ziyan etmeden yine millet için harcıyoruz. Böyle hareket etmesek bu güzel hizmetlerin hiç birini yapamazdık. Ülkemizin kıymetini bilelim. Bir ve beraber olmayı sündürelim. Bizler ne kadar birbirimize kenetlenirsek ülkemiz üzerine oynanan oyunları da boşa çıkartırız. Allah başımızdakilere güç kuvvet versin. Memleketimizi elimizden almak isteyenler, ülkemizin gelişmesini istemeyenler var. Avrupa, Amerika, teröristlere silah veriyorlar, ülkemizi bölmeye çalışıyorlar. AK Parti’yi, Erdoğan’ı istemiyorlar. Onların inadına milletimiz, 24 Haziran’daki seçimde yine en doğru kararı verecektir. Biz, sizlere inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

24 HAZİRAN BİR MİLATTIR

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, da  “belediyelerimiz bundan 16 yıl öncesine göre çok daha güçlü. İzmit Belediyesi’nin her gün bir yerde programı var. Yenidoğan Kültür Merkezi’ni gördüm, muhteşem olmuş. Her mahallemizde konaklar var. Belediyemiz gerçekten güzel çalışıyor. Belediye başkanımızı kutluyorum. Bir seçim sürecindeyiz. 24 Haziran da bir milattır.

KİMSEYE EYVALLAHIMIZ YOK

Cumhurbaşkanlığı hükümet modelinin ilk defa uygulanacağı bu seçim bizim için çok önemlidir. Bütün dünya bizimle uğraşıyor ve uğraşmaya devam edecek. Ama biz güçlü Türkiye olma yolunda 16 yılda çok büyük hizmetler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Biz, yalnız bu milletten talimat alırız ve halkımız ne derse onu yaparız, Onun dışında kimseye eyvallahımız yoktur. Bizim sevdamız derdimiz bu millettir” şeklinde konuştu.

İftarın ardından Başkan Doğan ve  milletvekili Yaman, bölgedeki Ak Parti seçim bürosunu ziyaret edip, vatandaşlarla çay içip  sohbet etti. İzmit Belediye Başkanı, vefat eden Gültepe sakinlerinden İbrahim Kazancı’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Bu haber 374 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kuyumculardan ortak mesaj:

Kuyumculardan ortak mesaj:

Mesleğimize gölge düşürülmesine izin vermeyeceğiz

Sosyal medyada 'oltaya' gelmeyin

Sosyal medyada 'oltaya' gelmeyin

AÖF için ek sefer hizmeti

AÖF için ek sefer hizmeti

.

Ziftcan hem sağlığına hem de yeni yuvasına kavuştu

Ziftcan hem sağlığına hem de yeni yuvasına kavuştu

Körfez ilçesinde zift birikintisine yapışık halde bulunan Ziftcan sağlığının yanı sıra yeni bir yuvaya kavuştu.

YIPRANAN BAYRAKLAR YENİLENDİ

 YIPRANAN BAYRAKLAR YENİLENDİ

İzmit Belediyesi tarafından şehrin değişik noktalarında bulunan bayrak direklerinin bakım ve onarımı yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ