Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
Gelecek için sorumluluk senin
 Kocaeli’de Kapasite Kullanımı geriliyor
Hürriyet, Yahya Kaptan yönetimini ziyaret etti
Polis yakaladığına cezayı kesti
Google'da Ara

Engin Koyun Durmak Bilmiyor

31 Ekim 2013, Perşembe - 11:01:38
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Haber Başlığı

AK Parti Körfez Belediye başkan aday adayı Engin Koyun üç günlük bir sürede yaklaşık iki yüz nokta ziyaret etti.İlçe başkanlığı döneminde de sürekli halkın içinde olan ve ziyaret programları düzenleyen Engin Koyun programlarına tüm hızıyla devam ediyor. Ziyaret programlarının ilki Hereke merkezine düzenlendi, günü Hereke`li vatandaşlarla geçiren Koyun`a vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Hereke merkezde esnafları da ziyaret eden Engin Koyun esnaflarla sohbet etti ve başkan aday adaylığı için destek istedi.

 

TÜTÜNÇİFTLİK VE YARIMCA TURU

Bugüne kadar hep halkımızın yanındaydık bundan sonrada inşallah hep onların yanında olacağız diyen Engin Koyun Tütünçiftlik`te ve Yarımca`da esnaf ziyaretleri yaptı, oldukça sıcak bir şekilde karşılanan Engin Koyun inşallah ilçemizi çok güzel günler bekliyor, bugüne kadar ilçemizde bir çok başarılı projelere imza atıldı ama Körfezimiz çok daha iyilerini hak ediyor,inşallah  bu projelere beraber imza atacağız.


Bu haber 744 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 2.5
 

Yorumlar

0 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları