Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
MHP'den gövde gösterisi
Çayırova Türkiye şampiyonu
Şırnak'ta bir Kocaelili
Kupa Kocaeli'nin
Google'da Ara

Engin Koyun Durmak Bilmiyor

31 Ekim 2013, Perşembe - 11:01:38
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Haber Başlığı

AK Parti Körfez Belediye başkan aday adayı Engin Koyun üç günlük bir sürede yaklaşık iki yüz nokta ziyaret etti.İlçe başkanlığı döneminde de sürekli halkın içinde olan ve ziyaret programları düzenleyen Engin Koyun programlarına tüm hızıyla devam ediyor. Ziyaret programlarının ilki Hereke merkezine düzenlendi, günü Hereke`li vatandaşlarla geçiren Koyun`a vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Hereke merkezde esnafları da ziyaret eden Engin Koyun esnaflarla sohbet etti ve başkan aday adaylığı için destek istedi.

 

TÜTÜNÇİFTLİK VE YARIMCA TURU

Bugüne kadar hep halkımızın yanındaydık bundan sonrada inşallah hep onların yanında olacağız diyen Engin Koyun Tütünçiftlik`te ve Yarımca`da esnaf ziyaretleri yaptı, oldukça sıcak bir şekilde karşılanan Engin Koyun inşallah ilçemizi çok güzel günler bekliyor, bugüne kadar ilçemizde bir çok başarılı projelere imza atıldı ama Körfezimiz çok daha iyilerini hak ediyor,inşallah  bu projelere beraber imza atacağız.


Bu haber 752 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 2.5
 

Yorumlar

0 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları

 
 

Anket

 

Genel Seçimde hangi partiye oy vereceksiniz?

AKP
CHP
MHP
BBP&SP
HDP
DİĞER
OY KULLANMAYACAĞIM