22 Nisan 2018 Pazar 04:04
 
  • 4,076 TL

  • 5,009 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

5 SANİYE İLE ÖLÜMDEN DÖNDÜ

5 saniye ile ölümden döndü
15 Mart 2018 Perşembe 12:05

.

İzmit Gültepe Mahallesinde bir inşaatın istinat duvarının çökmesi sonucu sokak üzerinde park halinde olan bir araç ve beton elektrik direği yaklaşık 10 metreden inşaat alanına yuvarlandı. Çökme esnasında aracına binmek üzere olan araç sahibi ise canını 5 saniye gibi kısa bir süre ile kurtardı.İzmit Gültepe Mahallesi Miralay Mümtaz Caddesi üzerinde yapımına başlanılan bir inşaatın arka sokağı olan Kırkmeşe Sokaktaki istinat duvarı, sabah saatlerinde büyük bir gürültüyle çöktü. Çökmenin meydana geldiği bölgedeki beton elektrik direği de duvarla birlikte yaklaşık 10 metre yükseklikten aşağıya kayarken o esnada Kırkmeşe Sokak üzerinde park halinde olan 41 RT 478 plakalı hafif ticari aracına binmek üzere olan Öcal Özyağlı (30), istinat duvarının çökmeye başladığını fark ederek aracına binmekten vazgeçti.Yol trafiğe kapatıldıÖzyağlı koşarak bölgeden uzaklaşırken yaklaşık 5 saniye sonra araç da çöken istinat duvarı ile birlikte inşaat alanına yuvarlandı. Yaşanan çökme nedeniyle ölen ya da yaralanan olmazken olay yerine gelen İzmit Belediyesi görevlileri, Kırkmeşe Sokağı araç trafiğine kapattı. İstinat duvarının çökmeye başladığı esnasında şirket acarına binmek üzere olduğunu söyleyen Özyağlı, “Sabah 7 buçuk civarlarında inşaatın istinat duvarı çökünce şirket aracımız aşağıya yuvarlandı. Tam araca bineceğim esnada oldu yaklaşık 5 saniye ile kurtardım. Zaten inşaat da bizim, başka herhangi bir problem olmadı” dedi.
Bu haber 659 defa okundu

DİĞER HABERLER

AKP'liler bu düğünde buluştu

AKP'liler bu düğünde buluştu

.

Vali'den 23 Nisan mesajı

Vali'den 23 Nisan mesajı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

41 ülke 41 renk gösterisi büyüledi

 41 ülke 41 renk gösterisi büyüledi

Uluslararası Kocaeli 23 Nisan Çocuk Festivali 41 ülke çocuklarının sahnelediği birbirinden güzel yerel şovlarla devam etti.

Toyota Plaza rengarenk eğlence merkezine döndü

Toyota Plaza rengarenk eğlence merkezine döndü

“Dünya çocuklarla güzel”

Fikri Işık'tan çocuklara: Sizlere huzur, barış dolu bir dünya bırakamıyoruz

Fikri Işık'tan çocuklara: Sizlere huzur, barış dolu bir dünya bırakamıyoruz

.

Kitap kumbaraları,okullara kütaphane oldu

Kitap kumbaraları,okullara kütaphane oldu

Okuma Sanatı Kulübü'nün kurucusu Tülay Yanıkoğlu Yazıcı, 'Kütüphanesi olmayan okul kalmasın' sloganıyla kitap bağışı kampanyası düzenledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ