18 Mart 2018 Pazar 16:44
 
  • 3,921 TL

  • 4,819 TL

  • 165,33 TL

  • 117.216

Öncekiler Sonrakiler

70 YAŞINDA İLK KEZ DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

70 yaşında ilk kez doğum gününü kutladı
09 Şubat 2018 Cuma 12:44

Kartepe Uzuntarla Mahallesi’nde ikamet eden Tevrat Yılmaz hayatında ilk defa doğum günü kutladı.

Kartepe’de Uzuntarla Mahallesi’nde ikamet eden Tevrat Yılmaz (70) hayatında ilk defa doğum günü kutladı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projelerinden ülke genelinde takdirle bahsedilerek örnek gösterilen Alo Evlat Hattı ekibi gönüllere ulaşmaya devam ediyor. Uzuntarla Mahallesi’nde hayatını idame ettiren Tevrat Yılmaz eşi Taliye Yılmaz ile birlikte ilk defa doğum günü kutladılar.

GÖNÜL KÖPRÜLERİ YAPILIYOR
Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez’in ödüllü projeleri arasında bulunan Alo Evlat Hattı, Kartepe’de yaşayan büyüklerin dünyasında güzel anıların yer almasını sağlıyor. Gönüllere evlat sıcaklığı ile dokunan Alo Evlat Hattı ekibi Uzuntarla Mahallesi’nde yaşayan Tevrat-Taliye Yılmaz çiftinin bütün ihtiyaçlarını gideriyorlar.

HAYATINDA İLK DEFA KUTLADI
Üç ayda bir aldıkları yaşlılık maaşıyla, yüzde 70 psikolojik sorunları bulunan evlatlarıyla birlikte yaşayan Tevrat-Taliye Yılmaz çiftinin, erzak, mobilya gibi bir çok ihtiyacı Alo Evlat Hattı ekibi tarafından gideriliyor. Geçtiğimiz günlerde Alo Evlat Hattı ekibi Yılmaz çiftine sürpriz yaparak Tevrat Yılmaz’ın doğum gününü kutladı. Ellerinde pasta ile odaya giren ekibi mutluluk göz yaşları içerisinde karşılayan Tevrat Yılmaz eşiyle birlikte mumları üflerken, hayatında ilk defa doğum günü kutladığını dile getirdi. Kendilerine gösterilen ilgiye Yılmaz çifti “Allah sizden razı olsun” diyerek karşılık verdi.

BÜYÜKLERİMİZ BAŞ TACIMIZ
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Göreve gelirken verdiğimiz sözleri tutmanın haklı gurunu hemşehrilerimiz sayesinde yaşıyoruz. Kartepemizde yaşayan büyüklerimiz baş tacı olduklarını biliyorlar. Büyüklerimiz için 7/24 hizmet veriyoruz. Onların gözlerinde ki umut, sevgi bizlere ayrı bir heyecan ve mutluluk veriyor. Evlat şefkati ile Alo Evlat Hattı ekibimiz ile birlikte gönül köprüleri kuruyoruz. Büyüklerimize verdiğimiz hizmetler ile ülke genelinde örnek gösterilen belediyeler içerisindeyiz. Belediyeciliğin asli görevlerinin yanı sıra sosyal belediyeciliğin örneklerini hemşehrilerimize ulaştırmak bizim gurur kaynağımızdır” ifadelerini kullandı.      

Bu haber 394 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başiskele’de Çanakkale Zaferi’nin 103. Yılı Kutlandı

Başiskele’de Çanakkale Zaferi’nin 103. Yılı Kutlandı

.

CEDİT’TE İLK İMZALAR ATILDI

CEDİT’TE İLK İMZALAR ATILDI

.

Dönmeyi düşünmediler...

Dönmeyi düşünmediler...

Düşmana Çanakkale'yi dar ettiler

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

.

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

Umuttepe Orman Depo Alanı bölgesinde yapımı planlanan evsel atık yakma ve enerji üretim tesisine, Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ