Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
Kocaeli Barosundan  Hukuk Balosu iptal edildi açıklaması
14 yaşındaki 2 çocuk ortadan kayboldu
TOYOTETSU Türkiye Rektör Hülagü yü ziyaret etti
Seçim kurulu artık Yahya Kaptan'da
Google'da Ara

İhsaniye MYO Kartepe’de ilk mezunlarını verdi

23 Haziran 2011, Perşembe - 11:00:49
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

150 öğrenci mezun oldu

Haber Başlığı

 2010-2011 eğitim öğretim yılında Kartepe`deki Arslanbey Yerleşkesi`nde kendi binasında eğitim vermeye başlayan Kocaeli Üniversitesi İhsaniye Meslek Yüksek Okulu, yeni yerinde ilk mezunlarını verdi. Gıda Teknolojisi ile Tıbbi Aromatik Bitkiler Programlarından mezun olan 150 öğrencinin coşkusuna ortak olan Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, mezun olan tüm gençleri tebrik ederken yeni yaşantılarında başarı dileklerini de iletti.

 

KOÜ İhsaniye Meslek Yüksek Okulu`nda 2 yıllık eğitimlerini tamamlayan Gıda Teknolojisi ile Tıbbi ve Aromatik Bitkiler programlarından mezun olan öğrencilerin mezuniyet töreni Arslanbey Yerleşkesi`ndeki okul bahçesinde gerçekleştirildi. Törende Kartepe Kaymakamı Mustafa Ünaldı, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, KOÜ rektör yardımcısı Prof. Dr. Arif Demir, İhsaniye MYO Müdürü Doç. Dr. Nil Pembe Özer, Kartepe İlçe Tarım Müdürü Ayhan Kan, MEYOK Koordinatörü ve Arslanbey MYO Müdürü Prof. Dr. Süleyman Erkal, Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Doç. Dr. Rüştü Taştan, öğretim üyeleri ve görevlileri ile öğrenci velilerinden oluşan kalabalık bir davetli topluluğu hazır bulundu.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı`nın okunması ardından KOÜ İhsaniye Meslek Yüksek Okul Müdürü Doç. Dr. Nil Pembe Özer, “Yeni taşındığımız okulda eğitime eksiksiz devam etmenin mutluluğunu öğrencilerimizle beraber yaşadık. Bizlere bu imkanı sağlayan yetkililere teşekkür ederim” dedi. Törende mezuniyet belgelerini protokolun elinden alan öğrenciler keplerini havaya fırlatarak coşkularını ifade ettiler. Kocaeli Büyükşehir Belediye Bandosu da çaldıkları eserlerle gençleri daha da coşturdu.

 


Bu haber 5022 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 2.5
 

Yorumlar

0 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları