Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
CHP adayının annesi beyin kanaması geçirdi
Bir müdür daha görevden alındı
Taraftar Perşembe gününü bekliyor
Benzine ve motorine zam geldi
Google'da Ara

İzmit ışıl ışıl

15 Ağustos 2011, Pazartesi - 11:55:26
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Işıklandırma startı Fethiye caddesinde verildi

Haber Başlığıİzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kentin dört bir yanındaki cadde ve meydanlarda yapılan dekoratif aydınlatmalar İzmit`i ışıl ışıl yaptı. Yaz akşamlarını dışarıda geçiren vatandaşların hemen dikkatini çeken aydınlatmalar kent kamuoyundan olumlu tepkiler alıyor. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kentin cazibesini arttıran dekoratif aydınlatmaların, sosyal yaşamı ve ticari hareketliliği de olumlu etkileyeceği görüşünü taşıyor.

Bugüne kadar yaptığı binlerce esnaf ziyaretinde işyerlerinin, cadde ve sokakların aydınlatılmasıyla daha etkin hale geleceğini ifade eden Doğan, bu yönde ciddi mesafeler kat edilmesine öncülük etti. İzmit Belediyesi ekiplerinin ilk olarak Fethiye Caddesi`nden başlattığı ve belediye logosunun da yer aldığı çok şık motiflerden oluşan aydınlatma gurupları caddelerde, meydanlarda nakış işler gibi hızla yayılıyor. Yetkililer ihtiyaca göre bu örneklerin çoğaltılacağını söylediler.

 


Bu haber 2671 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 3.8
 

Yorumlar

0 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları

 
 

Anket

 

Genel Seçimde hangi partiye oy vereceksiniz?

AKP
CHP
MHP
BBP&SP
HDP
DİĞER
OY KULLANMAYACAĞIM