Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
D-100'de korkutan kaza: 2 yaralı
Özdağ: Belarus Kocaeli Fahri Konsolosluğu kurulmalı
KOTO, başkanları ziyaret etti
Polis yakaladığına cezayı kesti
Google'da Ara

İzmit ışıl ışıl

15 Ağustos 2011, Pazartesi - 11:55:26
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Işıklandırma startı Fethiye caddesinde verildi

Haber Başlığıİzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kentin dört bir yanındaki cadde ve meydanlarda yapılan dekoratif aydınlatmalar İzmit`i ışıl ışıl yaptı. Yaz akşamlarını dışarıda geçiren vatandaşların hemen dikkatini çeken aydınlatmalar kent kamuoyundan olumlu tepkiler alıyor. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kentin cazibesini arttıran dekoratif aydınlatmaların, sosyal yaşamı ve ticari hareketliliği de olumlu etkileyeceği görüşünü taşıyor.

Bugüne kadar yaptığı binlerce esnaf ziyaretinde işyerlerinin, cadde ve sokakların aydınlatılmasıyla daha etkin hale geleceğini ifade eden Doğan, bu yönde ciddi mesafeler kat edilmesine öncülük etti. İzmit Belediyesi ekiplerinin ilk olarak Fethiye Caddesi`nden başlattığı ve belediye logosunun da yer aldığı çok şık motiflerden oluşan aydınlatma gurupları caddelerde, meydanlarda nakış işler gibi hızla yayılıyor. Yetkililer ihtiyaca göre bu örneklerin çoğaltılacağını söylediler.

 


Bu haber 2662 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 3.8
 

Yorumlar

0 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları