21 Temmuz 2018 Cumartesi 20:11
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

AFGANLI İŞÇİ FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ

Afganlı işçi feci şekilde can verdi
22 Ağustos 2017 Salı 09:38

.

Körfez’de bir tavuk çiftliğinde çalışan  Afganistanlı Abdulseddar Abdulkayyum Hudayberdi devrilen iş makinasının altında kalarak ağır yaralandı.


Körfez Himmetli Mahallesi'nde bulunan bir tavuk çiftliğinde çalışan Abdulseddar Abdulkayyum Hudayberdi, devrilen iş makinesinin altında kaldı. Ağır yaralanan Hudayberdi, tavuk çiftliği sahibi B.Ç. ile çalışanları A.K. ve Y.S. tarafından Kocaeli Üniversitesi Hastanesi'ne getirdi. B.Ç. ve çalışanları, Hudayberdi'yi Derince’de yol ayrımında yerde yatarken bulduklarını söyleyip, hastaneden ayrıldı. Kaburgaları kırılıp, ciğeri patlayan Abdulseddar Abdulkayyum Hudayberdi ameliyata alındı, ancak kurtarılamadı.Olayla ilgili soruşturma başlatan Hudayberdi'nin ağabeyine ulaşmayı başardı. Kardeşinin Körfez'de bir tavuk çiftliğinde çalıştığı bilgisine ulaşan Jandarma ekipleri tavuk çiftliğinin sahibi B.Ç. ile iki çalışanı A.K. ve Y.S. Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınırken olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bu haber 1310 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mağdurlar dikkat

Mağdurlar dikkat

Mahkeme kararına gerek yok

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından köy ziyaretlerine devam ediliyor. Şimdiye kadar İzmit’in bütün köylerini 4-5 defa ziyaret eden Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli ziraat yüksek mühendisi Şafak Üzümoğlu ve Veteriner hekim Gökhan Kılıç, Durhasan, Süverler, Çağırgan, Bulduk, Hasancıklar, Ortaburun ve Süleymaniye köylerini de ziyaret etti.

Köy Müzesi'nde sona gelindi

Köy Müzesi'nde sona gelindi

İzmit Belediyesi tarafından Sepetçi köyünde yaptırılmakta olan köy müzesi ve konak inşaatında sona yaklaşıldığı kaydedildi.

Araba klimasına dikkat

Araba klimasına dikkat

gerçekten tehlikeli

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan otobüsler Nano Teknolojiye sahip sisleme yöntemi ile temiz tutuyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ