20 Haziran 2019 Perşembe 07:31
 
Öncekiler Sonrakiler

AK GENÇLİK DURMADAN DEVAM EDİYOR

AK Gençlik durmadan DEVAM ediyor
20 Mayıs 2018 Pazar 16:55

AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları, 24 Haziran seçimleri öncesinde Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan programlar çerçevesinde Ramazan Ayı’nda da gece -gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor

AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın ve yönetimi seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda gençler oluşturulan ekiplerle bir yandan sahile kurdukları stantta üye çalışması gerçekleştirirken bir yandan ‘iftara 5 kala etkinliği’ ve köylerde gerçekleştirdikleri sahur programları ile ilçede farkını ortaya koymaya devam ediyor. Oluşturulan programlarda ‘hedefimiz tüm Karamürsel Gençliği’ne dokunmak’ diyen Onur Gökakın, gittiği her yerde gençlere 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatıyor.

 

Akçat’ta sahur programı

AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları yönetimi ramazan ayı boyunca ilçede bulunan 27 mahallede her akşam sahur etkinliği düzenleyecek. Akçat Mahallesi’nde düzenlenen sahur programları kapsamında ayrıca yapılan Genç Kürsü programı da gerçekleştirildi. Programa gençlik kolları başkanı Onur Gökakın ve yönetimi, Akçat Mahalle Başkanı Fatih Yanık ve yönetimi, gençler ve köy sakinleri eşlik etti. Yapılan sahurun ardından gençler köyde sabah namazı programı düzenledi.

 

İftara 5 kala

AK Partili gençler ilçe merkez ışıklarda iftar saatine 5 dakika kala hazırladıkları ikramlıklar ile iftara yetişemeyen ve yollarda olan vatandaşlara ikramlık dağıtıyor. Ramazan Ayı’nda 30 gün boyunca gençler bu etkinliği sürdürmeyi planlıyor.

Dağıtılan ikramlıklar ile konuşan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın, “Amacımız insanlara bu maneviyat yüklü ayda bir nebze olsun hizmet etmek. Bir ‘Allah razı olsun’ demeleri genç kardeşlerimizi çok mutlu ediyor” dedi.

 

Sahilde özel stant

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları, 24 Haziran seçimleri için 12 ilçeye özel stant yaptırdı. Bu yıl farklı bir tasarımla ilçelerde kurulan stantlar özellikle çocukların ve gençlerin buluşma merkezi oldu. Ramazan ayı nedeniyle akşam 16.00’da Karamürsel Vapur İskelesi önünde açılan stant, gece 01.00’e kadar açık kalıyor. Üye çalışması yapılan standı ziyarete gelen çocuklara yüz boyaması yapılırken balon hediye ediliyor.

 

24 Haziran’a not bırak

Sahilde kurulan standı ziyaret eden gençler ve vatandaşlar, kendileri için kurulan özel kürsüde 24 Haziran seçimlerine bir not bırakıyor.

 

Bu haber 1156 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ