22 Nisan 2019 Pazartesi 08:19
 
Öncekiler Sonrakiler

AK KADINLARDAN MAHALLELERE YAKIN TAKİP

AK Kadınlardan Mahallelere Yakın Takip
03 Aralık 2018 Pazartesi 10:10

.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen program kapsamında, her mahallenin birim başkanlarıyla toplantı yapılıyor.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları İcra Kurulu üyeleri, her hafta mahalle yönetimlerinden farklı birimlerin başkanlarıyla bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yapıyor. Düzenlenen toplantılarda yapılan çalışmaların değerlendirilmesinin yanı sıra, mahalle bazlı projelerde görüşülüyor. Her birim başkanın kendi sunumlarını yaptığı toplantılarda, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için yapılması planlanan programlarda gözden geçiriliyor. Bu kapsamda ilgili başkan yardımcıları, mahalle teşkilat birim başkanları, yerel yönetimler, Sosyal Politikalar ve Seçim İşleri birim başkanları ile bir araya geldi.


‘MAHALLELERİMİZE YÖNELİK PROJELER ÜRETİYORUZ’
Düzenlenen toplantılarla ilgili değerlendirme yapan İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, “Bizler AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları olarak elimizden gelen gayretlerle liderimize ve AK Parti teşkilatlarımıza, en güçlü desteği vermeye çalışıyoruz. Göreve geldiğimizden bugüne mola vermeden, sahadan ayrılmadan vatandaşlarımıza gidiyor ve taleplerini dinliyoruz. Bu toplantılarımızla da hangi mahallemizde ne tür çalışmalar yapabileceğimize dair mahalle yönetimlerimizin birim başkanlarıyla istişarelerde bulunuyoruz. Mahallerimizin neferi olan mahalle başkanlarımız ve yönetimlerinin özverili ve fedakar çalışmalarıyla vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda proje üretebiliyoruz” dedi.

Bu haber 360 defa okundu

DİĞER HABERLER

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Yargıtay noktayı koydu

Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

 Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Çocuk Festivali için misafir ettiği ve farklı coğrafyalarından Kocaeli’ne gelen Dünya Çocukları, Kocaeli Bilim Merkezi’ni gezdi.

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Kartepe'de zorlu mücadele

Acı haber 4 şehit

Acı haber 4 şehit

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ