16 Ağustos 2018 Perşembe 16:52
 
  • 5,813 TL

  • 6,630 TL

  • 216,71 TL

  • 88.697

Öncekiler Sonrakiler

AK KARTEPE İFTARDA BULUŞTU

AK Kartepe iftarda buluştu
24 Mayıs 2018 Perşembe 12:37

AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına milletvekili Sami Çakır, milletvekili adayı Emine Zeybek ve teşkilat mensupları katıldı.

11 Ayın sultanı Ramazan-ı Şerif münasebetiyle AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde teşkilat mensupları bir araya geldi. Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman başkanlığında düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Milletvekili adayı Emine Zeybek, AK Parti İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, il, ilçe yönetimleri, ana kademe mahalle başkan ve yönetimleri, istişare kurullarının yoğun katılımı ile gerçekleşti.

“ÇİFTE BAYRAM YAŞAYACAĞIZ”
İftar programında konuşan Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman “Tüm teşkilatın ve İslam âleminin Ramazan-ı Şerif ayını tebrik ediyorum. Milletvekili adaylarının açıklanmasından sonra listede bulunan 13 kişiden oluşan adayımız bize Cumhurbaşkanımızın emanetidir. Biz bu emanete en mükemmel biçimde destek vererek sahip çıkmak zorundayız. Bu bayram çifte mutluluk yaşamak için her gün dua ediyor ve yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

TEŞEKKÜR VE TEBRİK ETTİLER
Kocaeli Milletvekili Sami Çakır konuşmasında 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak tüm İslam âleminin Ramazan-ı Şerif ayını tebrik ederken, Milletvekili adayı Emine Zeybek ise, Tüm teşkilat mensuplarının Ramazanını tebrik ederek adaylık sürecinde destek yanlarında olan teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de “Güçlü teşkilat ve yoğun program mesaisi ile seçime hazırlanıyoruz, bu mübarek Ramazan ayının tüm İslam âlemine huzur ve refah getirmesini diliyorum” dedi.

“KARTEPE GURUR KAYNAĞIMIZ”
İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy ise konuşmasında, “Kartepe teşkilatı her zaman bizim gurur kaynağımız olmuştur” diyerek iftara katılan tüm teşkilat mensuplarının ve İslam âleminin Ramazan-ı Şerif ayını tebrik etti. Yemeğin ardından program, Kur’ân-ı Kerim tilaveti ve dua ile sona erdi.

Bu haber 277 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında düzenlenen Marmara Bölge Toplantısı’nda Kocaeli iş dünyasını temsil etti

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 17 Ağustos 1999 büyük Marmara depreminin 19’ncu yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

İMO'dan 'Deprem Gerçeği'

İMO'dan 'Deprem Gerçeği'

17 Ağustos Marmara Depremi’nin 19’uncu yılı dolayısıyla, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi basın açıklaması yaptı.

CHP'den moral ziyareti

CHP'den moral ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanvekili Berna Çetin, İl Saymanı Naim Keskin ve İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tedavileri süren partilileri ziyaret etti.

Son başvuru yarın

Son başvuru yarın

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ilçe belediyelerle ortaklaşa gerçekleştirdiği çiftçilere yönelik hibe tohum desteğinde son başvurunun 17 Ağustos Cuma günü olduğu açıklandı.

Depremden 4 yıl sonra annenin evlat acısı

Depremden 4 yıl sonra annenin evlat acısı

17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nde enkaz altından kurtarılan ancak hastanede yaşamını yitiren oğlu Serkan Yapıcı'nın (18) mezarını DNA testi ile 4 yıl sonra kimsesizler mezarlığında bulan Emine Cebeci, evlat acısının ve özleminin dinmediğini söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ