17 Aralık 2018 Pazartesi 16:19
 
  • 5,374 TL

  • 6,099 TL

  • 214,66 TL

  • 90.448

Öncekiler Sonrakiler

AK KARTEPE İFTARDA BULUŞTU

AK Kartepe iftarda buluştu
24 Mayıs 2018 Perşembe 12:37

AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına milletvekili Sami Çakır, milletvekili adayı Emine Zeybek ve teşkilat mensupları katıldı.

11 Ayın sultanı Ramazan-ı Şerif münasebetiyle AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde teşkilat mensupları bir araya geldi. Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman başkanlığında düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Milletvekili adayı Emine Zeybek, AK Parti İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, il, ilçe yönetimleri, ana kademe mahalle başkan ve yönetimleri, istişare kurullarının yoğun katılımı ile gerçekleşti.

“ÇİFTE BAYRAM YAŞAYACAĞIZ”
İftar programında konuşan Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman “Tüm teşkilatın ve İslam âleminin Ramazan-ı Şerif ayını tebrik ediyorum. Milletvekili adaylarının açıklanmasından sonra listede bulunan 13 kişiden oluşan adayımız bize Cumhurbaşkanımızın emanetidir. Biz bu emanete en mükemmel biçimde destek vererek sahip çıkmak zorundayız. Bu bayram çifte mutluluk yaşamak için her gün dua ediyor ve yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

TEŞEKKÜR VE TEBRİK ETTİLER
Kocaeli Milletvekili Sami Çakır konuşmasında 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak tüm İslam âleminin Ramazan-ı Şerif ayını tebrik ederken, Milletvekili adayı Emine Zeybek ise, Tüm teşkilat mensuplarının Ramazanını tebrik ederek adaylık sürecinde destek yanlarında olan teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de “Güçlü teşkilat ve yoğun program mesaisi ile seçime hazırlanıyoruz, bu mübarek Ramazan ayının tüm İslam âlemine huzur ve refah getirmesini diliyorum” dedi.

“KARTEPE GURUR KAYNAĞIMIZ”
İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy ise konuşmasında, “Kartepe teşkilatı her zaman bizim gurur kaynağımız olmuştur” diyerek iftara katılan tüm teşkilat mensuplarının ve İslam âleminin Ramazan-ı Şerif ayını tebrik etti. Yemeğin ardından program, Kur’ân-ı Kerim tilaveti ve dua ile sona erdi.

Bu haber 319 defa okundu

DİĞER HABERLER

Zeytinoğlu, İşsizlik artışını ekonomideki yavaşlamaya bağladı

Zeytinoğlu, İşsizlik artışını ekonomideki yavaşlamaya bağladı

.

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç Kocaeli'ye geliyor

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç Kocaeli'ye geliyor

.

İşsizlik zirve yaptı!

İşsizlik zirve yaptı!

TÜİK'in verilerine göre, eylül ayında işsizlik 0,8 puanlık artış ile yüzde 11.4 olarak gerçekleşti.

Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği 2018 Eğitimi başladı

Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği 2018 Eğitimi başladı

Kocaeli Ticaret Odası’nın KOÜ işbirliğinde düzenlediği Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği 2018 Eğitimi başladı

Çiftçilere meyve fidanı desteği

 Çiftçilere meyve fidanı desteği

.

İzmit Belediyesi 5 Milyonluk akaryakıt alacak

İzmit Belediyesi 5 Milyonluk akaryakıt alacak

İzmit Belediyesi hizmet araçlarında kullanılmak üzere akaryakıt alacak.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ