19 Mayıs 2019 Pazar 22:48
 
Öncekiler Sonrakiler

AK KARTEPE İFTARDA BULUŞTU

AK Kartepe iftarda buluştu
24 Mayıs 2018 Perşembe 12:37

AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına milletvekili Sami Çakır, milletvekili adayı Emine Zeybek ve teşkilat mensupları katıldı.

11 Ayın sultanı Ramazan-ı Şerif münasebetiyle AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde teşkilat mensupları bir araya geldi. Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman başkanlığında düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Milletvekili adayı Emine Zeybek, AK Parti İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, il, ilçe yönetimleri, ana kademe mahalle başkan ve yönetimleri, istişare kurullarının yoğun katılımı ile gerçekleşti.

“ÇİFTE BAYRAM YAŞAYACAĞIZ”
İftar programında konuşan Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman “Tüm teşkilatın ve İslam âleminin Ramazan-ı Şerif ayını tebrik ediyorum. Milletvekili adaylarının açıklanmasından sonra listede bulunan 13 kişiden oluşan adayımız bize Cumhurbaşkanımızın emanetidir. Biz bu emanete en mükemmel biçimde destek vererek sahip çıkmak zorundayız. Bu bayram çifte mutluluk yaşamak için her gün dua ediyor ve yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

TEŞEKKÜR VE TEBRİK ETTİLER
Kocaeli Milletvekili Sami Çakır konuşmasında 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak tüm İslam âleminin Ramazan-ı Şerif ayını tebrik ederken, Milletvekili adayı Emine Zeybek ise, Tüm teşkilat mensuplarının Ramazanını tebrik ederek adaylık sürecinde destek yanlarında olan teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de “Güçlü teşkilat ve yoğun program mesaisi ile seçime hazırlanıyoruz, bu mübarek Ramazan ayının tüm İslam âlemine huzur ve refah getirmesini diliyorum” dedi.

“KARTEPE GURUR KAYNAĞIMIZ”
İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy ise konuşmasında, “Kartepe teşkilatı her zaman bizim gurur kaynağımız olmuştur” diyerek iftara katılan tüm teşkilat mensuplarının ve İslam âleminin Ramazan-ı Şerif ayını tebrik etti. Yemeğin ardından program, Kur’ân-ı Kerim tilaveti ve dua ile sona erdi.

Bu haber 395 defa okundu

DİĞER HABERLER

Çerkesler, Sürgünün 155'inci Yılında Atalarını Andı

Çerkesler, Sürgünün 155'inci Yılında Atalarını Andı

155 YILDIR DİNMEYEN BİR ACI

Kalyoncu ve Ekibi Hürriyet’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Kalyoncu ve Ekibi Hürriyet’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Fedarasyonu Başkan ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İYİ PARTİ KADIN KOLLARI MECLİSTE

İYİ PARTİ KADIN KOLLARI MECLİSTE

YILDA 8 BİN ÇOCUK İSTİSMARA UĞRUYOR!

Ramazan Davulcusu İzmir marşı çalarsa!

Ramazan Davulcusu İzmir marşı çalarsa!

.

Kartepe Belediyesi 1 yılda 8.6 milyon TL'lik çiçek aldığı ortaya çıktı

Kartepe Belediyesi 1 yılda 8.6 milyon TL'lik çiçek aldığı ortaya çıktı

Belediyeden harcamayla ilgili "Sehven yapılan bir hatadır" açıklaması geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ