16 Şubat 2019 Cumartesi 17:45
 
  • 5,279 TL

  • 5,964 TL

  • 223,54 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ’Lİ NECMETTİN ÖKSÜZ MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI

AK Parti’li Necmettin Öksüz meclis üyesi aday adayı
04 Aralık 2018 Salı 11:34

.

AK Parti Başiskele İlçe Teşkilatı’nda yaşanan adaylık yoğunluğu dün de devam etti. Belediye başkan aday adaylarının yanı sıra meclis üyeliği için de bugüne kadar çok sayıda isim resmi aday adaylığı başvuru dosyasını parti yetkililerine iletti. Bölgenin tanınmış ve sevilen simalarından olan, ilçede emlak sektöründe yer alan Aston Gayrimenkul firmasının sahibi Necmettin Öksüz de meclis üyeliği için resmen aday adayı oldu.


“İLÇEME VEFA BORCUM VAR”

Dün parti binasına giderek meclis üyeliği için aday adaylığını resmileştiren Öksüz, dosyasını AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral’a teslim etti. Törende konuşan Öksüz, “Başiskele’de doğup büyüdük. Hayatımızı da yine burada kazanıyoruz. Yaptığımız istişarelerin ardından, ilçemize hizmet ederek vefamızı göstermek adına bir yola çıktık ve Başiskele Belediyesi meclis üyeliğine aday adayı oldum. Hayırlı olsun” dedi.


İLÇE BAŞKANI KORAL KUTLADI
“Bizler makam değil, vatan sevdalısıyız” sloganı ile meclis üyesi aday adayı olan Necmettin Öksüz’ün başvurusunu kabul eden ilçe başkanı Mustafa Koral da, kendisine başarılar diledi ve tüm aday adaylarının hizmet yarışı düşüncesi ile yola çıktığını ifade etti.
Bu haber 350 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ