21 Temmuz 2019 Pazar 23:12
 
Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ'DE BAYRAMLAŞMA YOĞUNLUĞU

AK Parti'de bayramlaşma yoğunluğu
15 Haziran 2018 Cuma 13:30

AK Parti İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programı AK Parti İl Binası önünde gerçekleşti.

Bayramlaşama programına Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, Bilim ve Sanayi eski Bakanı Nihat Ergün, AK Parti İl eski başkanı Şemsettin Ceyhan, belediye başkanları, Milletvekilleri, Milletvekili adayları, İl ve ilçe Gençlik Kolları Başkanları, meclis üyeleri parti teşkilatı üyeleri katıldı.

"AK Parti ailesinin ferdiyiz"
İlk olarak konuşan İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, “AK Parti ailesinin ferdiyiz. Ve 16 yıldır bu ülkenin kaderinde söz sahibi oluyoruz. Bugün bayram günü bugün bayramlaşmaya sarılmaya,  birleşmeye ihtiyacımız var. Kardeşlerimiz arasındaki küskünlükleri bertaraf edelim. 24 Haziran’da Kocaeli olarak önemli başarılara imza atacağız. Bu çalışmalarımız 24 Haziran’a kadar devam edecek. 24 Haziran’da inşallah iki bayramı birlikte yaşayacağız. Kocaeli’ni büyük bir zafere taşıyacağız” dedi.

"Ülkemiz daha iyi büyüyecek"
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Nice güzel bayramlarda kalkınmış, gelişmiş bir Türkiye’de akan kanın durduğu bir dünyada birlikte olmayı temenni ediyorum. Başka bayramlarda ülkemiz daha iyi büyüyecek” dedi.

Bilim ve Sanayi eski bakanı Nihat Ergün, “Bayramınız mübarek olsun. Önümüzde bir seçim var. Hep birlikte yeni bir başlangıç yapacağız” dedi.

Nice bayramlara

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Rabbim nice bayramlara birlik ve beraberlik ile ulasmayı nasip eylesin. Sadece 2 bayramımızı muhalefetle kutladık. Diğerlerini hep birlikte kutladık. 24 Haziran’da da AK Parti Kocaeli teşkilatları olarak hep birlikte  sandığa gidiyoruz. Hiçbir seçimde mahcup olmadık, boynumuz eğilmedi. Tüm halkımıza teşekkür borcumuz var. Kocaeli Türkiye’nin en dinamik şehirlerinden biri. Tekrardan bayramınız mübarek olsun” dedi.

Bu haber 699 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ