27 Nisan 2018 Cuma 09:31
 
  • 4,067 TL

  • 4,927 TL

  • 173,20 TL

  • 107.015

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ'DE İLÇE BAŞKANLARI TOPLANDI

Ak parti'de İlçe başkanları toplandı
04 Nisan 2018 Çarşamba 15:11

2019’a doğru çalışmalarına hız veren AK Parti’de İl Başkanı Şemsettin Ceyhan İlçe Başkanları ile İl Binasında gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

Yenilenme, tazelenme sloganıyla gerçekleştirdikleri kongreler ile daha güçlü ve dinamik kadrolar oluşturduklarını ifade eden Ceyhan;" "Bugün Türkiye, bugün AK Parti, bütün mazlum ve mağdur milletlerin umududur. Bu bilinçle, bu şuurla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim davamız Türkiye'nin beka davasıdır. Bizim siyaset amacımız devleti millet ile buluşturmak, kaynaştırmaktır. Gençlerimizin, geleceğe güvenle yürümelerini istiyoruz. Kadınlarımızın geleceğe güvenle bakmasını istiyoruz. İnançla, azimle sürdürdüğümüz bu mücadele milletin ikbal mücadelesidir. AK Parti, binlerce yıllık dava çınarının günümüzdeki genç ve taze fidanıdır. Bizler her daim Liderimizin yolunda, haksız güçlülere karşı haklı güçsüzlerin yanında yer alacağız." dedi.

TEŞKİLATLAR OLARAK ODAK NOKTAMIZ 2019

2023, 2053, 2071 hedeflerini gerçekleştirmek için önlerinde çok önemli süreç olduğunu ifade eden Ceyhan, "Büyüme oranlarımız 2017 yılında 7,4'e yükselmiş durumda. Bir yandan dışarda terör örgütleriyle mücadele edip, diğer yandan içimizdeki hainler ile mücadele ederken büyümelerimizi de gerçekleştiriyoruz. Türkiye büyümeye devam ediyor. Terör örgütleriyle yapamadıklarını ekonomik krizlerle yaparak ülkemize yaşatmamak istediler. Ama bilsinler ki bunu başaramadılar ve başaramayacaklar inşallah. 2019 gibi kritik bir viraja giriyoruz. Bizler Teşkilatlarımız olarak hazırız. Millet Merkezli Siyaset tavrımız ile 16 yılda Türkiye'de ve Kocaeli’nde AK Kadrolar olarak çok başarılı hizmetler gerçekleştirdik. Başarılı işlere imza attık, ama yetmez daha yapacak çok işimiz var.” dedi.

BİZDE BU KENTTE YAŞAYAN FERTLERİZ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nce İzmit Ayvazca mevkisinde yapılması planlanan Atık Bertaraf ve Enerji Üretim Tesisi hakkında da açıklamalarda bulunan Ceyhan; Tesiste hava kirliği yok, koku yok. Tesis Şehre ve şehirde yaşayanlara, tesisin çevresindeki doğaya asla zarar vermeyecek. En önemlisi de bu tesiste enerji üretimi yapılacak ve yaklaşık 100 bin hanenin enerji ihtiyacını karşılayacak. Evsel Atık Bertaraf ve Enerji Üretim Tesisi bugün gündeme gelen bir konu değildi. Bundan yaklaşık iki yıl önce konuşulan, çalışmalar yapılan,  Avrupa da örnek tesislerin gezilip bilgi alındığı bir proje. Kocaeli Üniversitesi,  Gebze Teknik Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi, tarafından yapılan çalışmalar, hazırlanan raporlar var.  Alanında en ileri standartlarda bir tesis olacak. Bugün tekrardan mevzuyu gündeme getirip kara propaganda ile bu projeyi karalamaya çalışıyorlar. Asıl niyetlerinin ne olduğunu kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Böylesine elzem bir projeye karşı olanlar daha önceden bu projeye destek olacaklarını beyan etmişlerdi. Bugün ne değişti. Milletimiz bu tesisin ne kadar gerekli olduğunu biliyor. Artık Dünya’da ilkel şekilde çöp depolaması yapılmıyor. Doğaya zarar verilmeme konusunda hassasiyetimizi anlatmaya gerek yok. Bizde bu kentte yaşayan fertleriz.” dedi.


Bu haber 279 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tekstil atıkları çöp değildir gelecektir

Tekstil atıkları çöp değildir gelecektir

Kartepe Belediyesi tarafından başlatılan geri dönüşüm projesi kapsamında tekstil atıkları da kaynağında ayrı toplanıyor.

İlk kutlama Alpaslan'dan

İlk kutlama Alpaslan'dan

.

Başkan Ayaz “7 Yıldızlı Kenti Parlatanlar” ile Buluştu

Başkan Ayaz “7 Yıldızlı Kenti Parlatanlar” ile Buluştu

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Demokrat hekimler 2018 adaylarını açıkladı

Demokrat hekimler 2018 adaylarını açıkladı

Kocaeli Tabip Odası’nda 28-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek seçim süreci için Demokrat Hekimler Başkan adayını ve listesini açıkladı.

Sendika Başkanları Bulut ve Doğan’ı makamlarında ziyaret ettiler

 Sendika Başkanları Bulut ve  Doğan’ı makamlarında ziyaret ettiler

Sendika Başkanları Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı ile Meclis Başkanını ziyaret ettiler.

Oğlum beni bırakıp gitme

Oğlum beni bırakıp gitme

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan, tedavi gördüğü hastanede 8 gün sonra yaşamını yitiren Mücahit Tunçbilek son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ