25 Nisan 2019 Perşembe 17:56
 
Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ DURMADI, 'DEVAM' DEDİ

AK Parti durmadı, 'Devam' dedi
14 Mayıs 2018 Pazartesi 13:54

Ak Parti Kocaeli SKM tarafından “ #16Altınyıl” hashtag’i ile atılan yaklaşık 15 bin tweet, Türkiye genelinde popüler gündem listesinde birinci sıraya yükseldi

AK Parti Kocaeli İl Seçim Koordinasyon Merkezi’nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek amacıyla başlatılan “#16Altınyıl “hashtag’i ile tweet attı. Saat 22:00’da atılan tweetleri gören insanlar, konu etiketi ile tweet atmaya başlayınca #16Altınyıl etiketi kısa süre içerisinde twitter da trend topic oldu. #16Altınyıl etiketiyle Türkiye genelinde yaklaşık 15 bin tweet atılırken, bu sayı ile popüler gündem listesinde birinci sıraya yükseldi.
 
AK Parti Kocaeli SKM çalışması ile Türkiye Gündemine oturdu. Atılan tweetleri gören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı insanlar, açılan etiketi çok beğendi ve kısa süre içerisinde en etkili sosyal medya platformu olan twitter da #16AltınYıl etiketini Türkiye genelinde popüler gündem listesinde en üst sıraya taşırken, konu başlığıyla da sabaha kadar tweet atıldı.


Bu haber 1766 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ