16 Ağustos 2018 Perşembe 11:26
 
  • 5,846 TL

  • 6,660 TL

  • 224,85 TL

  • 89.579

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KARACAN, VALİYİ ZİYARET ETTİ

Ak parti genel başkan yardımcısı Karacan, Valiyi ziyaret etti
22 Kasım 2017 Çarşamba 16:53

Eskişehir Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Vali Hüseyin Aksoy’a ziyarette bulundu.

Vali Hüseyin Aksoy’a ziyarette bulunan Eskişehir Milletvekili ve  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’a Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Eşlik etti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak Kocaeli programı kapsamında ilimizde bulunduklarını belirten Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’ın yaptığı konuşmalarında; “İlk ziyaretimizi ilin mülki amiri olan Sayın Valimizi ziyaretimizle başladık. Sayın Valimizin daha önceki çalışma illerinden, görev yerlerinden tanıdığımız, Türkiye’miz için gerçekten önemli, kıymeti
Valimizdir.  İlimize kıymetli hizmetleri için bugün ilk ziyaretimizi Sayın Valimize gerçekleştirdik. Daha sonra Sivil Toplum Kuruluşlarıyla hasbihal edip Kocaeli’ne nasıl bir fayda sağlayabiliriz ve Kocaeli’nden aldığımız sorunları çözüm önerileri ile birlikte bütün bu aldığımız bilgileri Sayın Cumhurbaşkanımıza, Genel Başkanımıza arz etmek üzere Kocaeli’nde fikir alışverişinde bulunacağız. Kocaeli’ne yaptığımız bu ziyarette bir nebze faydamız dokunursa ne mutlu bize. Bundan sonraki süreçte ziyaretlerimiz sıklaşacak. Hep birlikte Türkiye’nin kalkınması, gelişmesi, ekonomisi, sanayisi, insanlarımızın refahı ve mutluluğu için çalışmalarımızda gayret edeceğiz.” diyen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Sayın Valimize samimi ve sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür etti.


Vali Hüseyin Aksoy’un yaptığı konuşmalarında ise; “Sayın Milletvekilimize Kocaeli’ne ve Valiliğimize ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Sayın Milletvekilimizin Oda Başkanlığı ve Parti içerisinde Genel Başkan Yardımcılığı gibi üstlendiği önemli görevleri var. Bu kapsamda Kocaeli’ne gelmiş olmasından dolayı kendisine tekrardan teşekkür ediyorum. Sivil Tolum Kuruluşları artık yeni süreçte oldukça önem bir boyuta gelmiştir. Onların görüşleri, önerileri devletlerin, hükümetlerin politikalarının oluşmasına katkı sunan bir noktaya taşımıştır. Bu anlamda Sivil Toplum Örgütlerinin nabzını ölçme ve onlarla istişare etmek üzere Kocaeli’nde bulunması ve bu kapsamda Valiliğimizi ziyaret etmesinden dolayı Harun Beye çok teşekkür ediyorum.” diyen Vali Aksoy, Eskişehir Milletvekili ve  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.
 


Bu haber 558 defa okundu

DİĞER HABERLER

Son dakika… Bedelli askerlik yapacak öğrencilere müjde

Son dakika… Bedelli askerlik yapacak öğrencilere müjde

YÖK bedelli askerlik yapacak öğrencilerin idari izinli sayılacağını ve öğrencilere mazeret sınavı hakkı verileceğini duyurdu

Ortak mesaj yayımladılar

Ortak mesaj yayımladılar

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan, 17 Ağustos 1999 büyük Marmara depreminin 19’uncu yıldönümü nedeniyle ortak mesaj yayımladı.

Geri sayım başladı

Geri sayım başladı

DGS 2018 sonuçları için geri sayım başladı, ÖSYM'den DGS sonuçları için gelecek haberler bekleniyor.

Kartepe bayrama hazır

Kartepe bayrama hazır

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Başiskele'de bayramlaşma ne zaman?

Başiskele'de bayramlaşma ne zaman?

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ