16 Aralık 2017 Cumartesi 12:12
 
  • 3,868 TL

  • 4,548 TL

  • 156,58 TL

  • 109.330

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KARACAN, VALİYİ ZİYARET ETTİ

Ak parti genel başkan yardımcısı Karacan, Valiyi ziyaret etti
22 Kasım 2017 Çarşamba 16:53

Eskişehir Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Vali Hüseyin Aksoy’a ziyarette bulundu.

Vali Hüseyin Aksoy’a ziyarette bulunan Eskişehir Milletvekili ve  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’a Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Eşlik etti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak Kocaeli programı kapsamında ilimizde bulunduklarını belirten Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’ın yaptığı konuşmalarında; “İlk ziyaretimizi ilin mülki amiri olan Sayın Valimizi ziyaretimizle başladık. Sayın Valimizin daha önceki çalışma illerinden, görev yerlerinden tanıdığımız, Türkiye’miz için gerçekten önemli, kıymeti
Valimizdir.  İlimize kıymetli hizmetleri için bugün ilk ziyaretimizi Sayın Valimize gerçekleştirdik. Daha sonra Sivil Toplum Kuruluşlarıyla hasbihal edip Kocaeli’ne nasıl bir fayda sağlayabiliriz ve Kocaeli’nden aldığımız sorunları çözüm önerileri ile birlikte bütün bu aldığımız bilgileri Sayın Cumhurbaşkanımıza, Genel Başkanımıza arz etmek üzere Kocaeli’nde fikir alışverişinde bulunacağız. Kocaeli’ne yaptığımız bu ziyarette bir nebze faydamız dokunursa ne mutlu bize. Bundan sonraki süreçte ziyaretlerimiz sıklaşacak. Hep birlikte Türkiye’nin kalkınması, gelişmesi, ekonomisi, sanayisi, insanlarımızın refahı ve mutluluğu için çalışmalarımızda gayret edeceğiz.” diyen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Sayın Valimize samimi ve sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür etti.


Vali Hüseyin Aksoy’un yaptığı konuşmalarında ise; “Sayın Milletvekilimize Kocaeli’ne ve Valiliğimize ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Sayın Milletvekilimizin Oda Başkanlığı ve Parti içerisinde Genel Başkan Yardımcılığı gibi üstlendiği önemli görevleri var. Bu kapsamda Kocaeli’ne gelmiş olmasından dolayı kendisine tekrardan teşekkür ediyorum. Sivil Tolum Kuruluşları artık yeni süreçte oldukça önem bir boyuta gelmiştir. Onların görüşleri, önerileri devletlerin, hükümetlerin politikalarının oluşmasına katkı sunan bir noktaya taşımıştır. Bu anlamda Sivil Toplum Örgütlerinin nabzını ölçme ve onlarla istişare etmek üzere Kocaeli’nde bulunması ve bu kapsamda Valiliğimizi ziyaret etmesinden dolayı Harun Beye çok teşekkür ediyorum.” diyen Vali Aksoy, Eskişehir Milletvekili ve  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.
 


Bu haber 465 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kartepe'den Kudüs'e destek yürüyüşü

Kartepe'den Kudüs'e destek yürüyüşü

Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü “Kudüs için sende bir adım at” sloganıyla ve üyeleriyle birlikte Kartepeli Kadınlar, İstasyon Mahallesi Yürüyüş yolundan sloganlar eşliğinde tepkilerini dile getirdiler.

Çocuk kulübü hayallerini taşa resmetti

Çocuk kulübü hayallerini taşa resmetti

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü, çocukların hayal güçlerinin gelişmesi için “Çocuklar İçin Çocuklarla Sanat” etkinliği gerçekleştirdi.

İnşaat Mühendisleri coştu

İnşaat Mühendisleri coştu

Cengiz Kurtoğlu gönülleri fethetti

EN BÜYÜK ŞEB-İ ARUS GÖSTERİSİ İZMİT’TE YAPILDI

EN BÜYÜK ŞEB-İ ARUS GÖSTERİSİ İZMİT’TE YAPILDI

Hz. Mevlana’nın 744. vuslat yılı nedeniyle en büyük Şeb-i Arus gösterisi İzmit’te düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET