17 Haziran 2019 Pazartesi 20:57
 
Öncekiler Sonrakiler

AKBAYRAK,'PSİKOLOJİK KIRILMAYI ATLATAMADIK'

Akbayrak,'Psikolojik kırılmayı atlatamadık'
25 Şubat 2018 Pazar 11:53

Kocaeli Birlikspor Teknik Sorumlusu Sebahattin Akbayrak, Bugün yenildik, önümüzdeki maça bakacağız” dedi

Özellikle ikinci yarı daha diri, daha çok pas ve daha organize işer yaptıklarını belirten teknik sorumlu Sebahattin Akbayrak, “Duran toptan golü yedikten sonra psikolojik kırılmayı çabuk atlatamadık, yine gol yedik. Bugün yenildik, önümüzdeki maça bakacağız” dedi


PSİKOLOJİK KIRILMA YAŞADIK

Kocaeli Birlikspor Teknik Sorumlusu Sebahattin Akbayrak 4-0 mağlubiyetleriyle sonuçlanan Sancaktepe Belediye Spor maçından sonra yaptığı değerlendirmede;  “Maça iyi başladık. Gole kadar takımın duruşu iyiydi. Alanları kapattık, fena da oynamıyorduk. Ama duran toptan yediğimiz golden sonra işler değişti; genç ekip ve aşırı etkilendiler. Golü yedikten sonraki psikolojik kırılmayı çabuk atlatamadık ve peşinden ikinci golü yedik. İlk yarı psikolojik olarak sahada sıkıntılı takımdık.


BİRE BİR MÜCADELE HATASI!

İlk yarı kötü oynadık. Bire bir mücadeleye girmeye kalktık. Tecrübeli, kaliteli, dinamik, düşünmeden oynayabilen ve taktiksel manada her istenileni yapabilecek oyunculara karşı bire bir oyunca girince fiziksel olarak da avantajı kullandılar. Devre arası sahanın her yerini iyi kullanmamız gerektiğini, topun bizde kalmasını ve pas takımı olarak oynamamız gerektiğini belirttik. Keza ikinci yarı daha diriydik, daha çok pas ve daha organize işler yaptık. Yine duran toptan gol yedik.


ZAMAN ZAMAN İYİ İŞLER YAPTIK
Daha çok sahada ayakta kalmaya çalışan, ileride neler yapabileceklerini ortaya sermeleri gereken maçtı. Zaman zaman iyi işler, iyi paslar yaptık. Bu takıma karşı 8-10 pası yapabildik. İleri dönük umut veren oyun ikinci yarı ortaya koyduk ama bu maçta kötü bir sonuç aldık. Öte yandan hakem iyi maç yönetti. Bugün yenildik. Haftaya önemli bir maçımız var. En iyi şekilde bu maça çıkacağız” sözlerini kaydetti.

Bu haber 845 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ