15 Ağustos 2018 Çarşamba 02:42
 
  • 6,345 TL

  • 7,207 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

AKMEŞE’YE SPOR TESİSİ

Akmeşe’ye spor tesisi
01 Haziran 2018 Cuma 15:14

İzmit Belediyesi tarafından Akmeşe’de yaptırılan spor tesislerinde sona yaklaşıldı.

 Akmeşe Atatürk Mahallesi’nde içinde piknik alanlarının da yeraldığı kompleks şeklindeki tesisler 18 dönümlük bir alan üzerinde yapılıyor.Yetkililer, 47x94 ebadındaki sahanın suni çim işinin, duvarların, korkuluklarıntamamlandığını, çevre düzenlemelerinin de tamamlanmasının ardından açılışınyapılacağını söylediler. Bir ay içinde hizmete girmesi planlanan projeninbölgeye ayrı bir değer katacağı kaydedildi.

  

 Profesyonel sporcularyetişecek

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da bölgeye giderek tesislerdeincelemelerde bulundu. Doğan “ Akmeşe’ye kazandırdığımız bu tesiste amatörruhla spora başlayan gençlerimizi profesyonel  birer sporcu olarak görmekarzusu içerisindeyiz.  Spor her zaman bizim hayatımızın içinde olmuş,olmaya da devam edecektir.   Göreve geldiğimiz ilk günden itibarensporun ve sporcunun destekçisi olduk. Sporun her dalına yatırım yaptık. Türkiye’nin amatör spora en büyük yatırımı olan Cephanelik Spor Tesislerimizişehrimize kazandırdık.  Yine bisiklet ve basketbol topu dağıtımlarımızTürkiye de model oldu.   Her mahallemize spor sahaları kazandırmaçalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.

 

Bu haber 262 defa okundu

DİĞER HABERLER

BDDK düzenlemeleri yürürlüğe girdi

BDDK düzenlemeleri yürürlüğe girdi

Banka kartları ve kredi kartları ile kredi işlemleri hakkında yönetmelikte değişiklik kabul edildi

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ