20 Eylül 2019 Cuma 09:29

AKMEŞE YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULDU

Akmeşe yardımlaşma ve Dayanışma derneği kuruldu
06 Mart 2019 Çarşamba 09:15

.

Dernek Başkanı Sebahattin Demiray,'biz bu ağacı ektik meyvesini halkımız olarak yiyeceğiz biz birlikte daima daha güçlüyüz güzel hizmetler yapmak için bu yola başvurduk ' dedi.


 Demiray açılış konuşmasdında, İzmit’in nadide doğal güzelliklerine sahip olan Akmeşe mahallesinin gençleri olarak yıllardır yapılamayan ve adeta bir ihtiyaç haline gelen birlik beraberliği Akmeşe Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adı altında sonunda kurduk.

Akmeşe’yi tanıtmak, var olan sorunlarını elbirliğiyle çözmek, halkın birlik ve beraberlik içerisinde adeta tek vücut gibi hareket etmesini sağlamak gibi amaçlarla çıktığımız bu yolda dernek açılışına  3 Mart Pazar günü mahallemdeki dernek binamızda  gerçekleştirdik.

Coşkulu bir kalabalık yaratan başta kardeş dernek Genç İzmitliler Platformu başkanı Samet Şengöz ve ekibi olmak üzere İzmit Belediye Başkan Yardımcısı  Serkan Yeğnidemir’e , Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı  Fatma Kaplan Hürriyet’e İyi parti izmit ilçe başkanı Pelin Coştur Fıliz'e Millet ittifakı İzmit Meclis üyesi adayı Halil İnciel e Cumhur ittifakı Meclis üyesi adayı Hüseyin Alyüz e ve değerli Akmeşe halkına katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Dernek olarak attığımız bizler için küçük fakat Akmeşe için bu büyük adım umuyoruz ki bir çığ gibi büyümeye ve tüm halkımız için hayırlara vesile olmaya devam eder. Her zaman dile getirdiğimiz gibi BİZ BİRLİKTE DAİMA DAHA GÜÇLÜYÜZ!  dedi.

 

Bu haber 756 defa okundu

Biz birlikte daima güçlüyüz

Samet Bozkurt
07 Mart 2019 Perşembe 01:49

Öncelikle başkanıma yönetim kuruluna değerli akmeşe halkına ve bizlere her daim yardım eden desteğini esirgemeyen büyüklerimize teşekkür ediyorum. Kurucu üyelerden biri olarak zor bir süreçte doğru hareket edip doğru kararlarla yol haritamızı çizdik. Birlik beraberlik adına akmeşemizin milliyetçi ruhunu ortaya çıkarmak istiyoruz. Güzel işler başaracağız inşallah. ALLAH yar ve yardımcımız olsun.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

47 Milyon Euro heba oldu

47 Milyon Euro heba oldu

Tarhan, Fkri Işık'ı eleştirdi

Ayvaz, mesnetsiz ve seviyesiz

Ayvaz, mesnetsiz ve seviyesiz

.

Çakmak, Taşdemir keşke bize sorsaydı

Çakmak, Taşdemir keşke bize sorsaydı

Başkanvekili Çakmak’tan Engin Taşdemir’e cevap

Vali Aksoy Kore gazisini ziyaret etti

Vali Aksoy Kore gazisini ziyaret etti

.

Meteoroloji 'olağandışı bir etki beklenmiyor'

Meteoroloji 'olağandışı bir etki beklenmiyor'

.

KOTO’dan İyi Parti’ye ‘Hayırlı olsun’

KOTO’dan İyi Parti’ye ‘Hayırlı olsun’

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve Oda heyeti, İyi Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve yönetimini parti binasında ziyaret ederek, ‘hayırlı olun’ dileklerini iletti

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ