22 Mayıs 2019 Çarşamba 21:02
 
Öncekiler Sonrakiler

AKMEŞE YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULDU

Akmeşe yardımlaşma ve Dayanışma derneği kuruldu
06 Mart 2019 Çarşamba 09:15

.

Dernek Başkanı Sebahattin Demiray,'biz bu ağacı ektik meyvesini halkımız olarak yiyeceğiz biz birlikte daima daha güçlüyüz güzel hizmetler yapmak için bu yola başvurduk ' dedi.


 Demiray açılış konuşmasdında, İzmit’in nadide doğal güzelliklerine sahip olan Akmeşe mahallesinin gençleri olarak yıllardır yapılamayan ve adeta bir ihtiyaç haline gelen birlik beraberliği Akmeşe Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adı altında sonunda kurduk.

Akmeşe’yi tanıtmak, var olan sorunlarını elbirliğiyle çözmek, halkın birlik ve beraberlik içerisinde adeta tek vücut gibi hareket etmesini sağlamak gibi amaçlarla çıktığımız bu yolda dernek açılışına  3 Mart Pazar günü mahallemdeki dernek binamızda  gerçekleştirdik.

Coşkulu bir kalabalık yaratan başta kardeş dernek Genç İzmitliler Platformu başkanı Samet Şengöz ve ekibi olmak üzere İzmit Belediye Başkan Yardımcısı  Serkan Yeğnidemir’e , Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı  Fatma Kaplan Hürriyet’e İyi parti izmit ilçe başkanı Pelin Coştur Fıliz'e Millet ittifakı İzmit Meclis üyesi adayı Halil İnciel e Cumhur ittifakı Meclis üyesi adayı Hüseyin Alyüz e ve değerli Akmeşe halkına katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Dernek olarak attığımız bizler için küçük fakat Akmeşe için bu büyük adım umuyoruz ki bir çığ gibi büyümeye ve tüm halkımız için hayırlara vesile olmaya devam eder. Her zaman dile getirdiğimiz gibi BİZ BİRLİKTE DAİMA DAHA GÜÇLÜYÜZ!  dedi.

 

Bu haber 625 defa okundu

Biz birlikte daima güçlüyüz

Samet Bozkurt
07 Mart 2019 Perşembe 01:49

Öncelikle başkanıma yönetim kuruluna değerli akmeşe halkına ve bizlere her daim yardım eden desteğini esirgemeyen büyüklerimize teşekkür ediyorum. Kurucu üyelerden biri olarak zor bir süreçte doğru hareket edip doğru kararlarla yol haritamızı çizdik. Birlik beraberlik adına akmeşemizin milliyetçi ruhunu ortaya çıkarmak istiyoruz. Güzel işler başaracağız inşallah. ALLAH yar ve yardımcımız olsun.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

YSK gerekçeli kararı açıkladı

YSK gerekçeli kararı açıkladı

Kendi atadığı sandık kurulu başkanlarını yok saydı

Belde A.Ş.’lilere bayram öncesi avans müjdesi

Belde A.Ş.’lilere bayram öncesi avans müjdesi

Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan Belde A.Ş.’li personele, bayram öncesi bin 500 TL’lik avans ödenecek.

Sarıbay ve İmamoğlu İstanbul’da bir araya geldi

Sarıbay ve İmamoğlu İstanbul’da bir araya geldi

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay İstanbul’da proje tanıtım toplantısını gerçekleştiren CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi

HÜRRİYET, SANATÇI ERDEM’E PARA VERMEDİK

 HÜRRİYET, SANATÇI ERDEM’E PARA VERMEDİK

İzmit Belediye Encümen toplantısı Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet başkanlığında gerçekleştirildi.

KARBAFED Kocaeli Basınını Artvin'e Götürüyor

KARBAFED Kocaeli Basınını Artvin'e Götürüyor

Polisler işaret dili öğreniyor

Polisler işaret dili öğreniyor

ENGELLİ VATANDAŞ POLİSLE DOĞRUDAN İLETİŞİM KURACAK

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ