23 Temmuz 2019 Salı 04:51
 
Öncekiler Sonrakiler

AKMEŞE YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULDU

Akmeşe yardımlaşma ve Dayanışma derneği kuruldu
06 Mart 2019 Çarşamba 09:15

.

Dernek Başkanı Sebahattin Demiray,'biz bu ağacı ektik meyvesini halkımız olarak yiyeceğiz biz birlikte daima daha güçlüyüz güzel hizmetler yapmak için bu yola başvurduk ' dedi.


 Demiray açılış konuşmasdında, İzmit’in nadide doğal güzelliklerine sahip olan Akmeşe mahallesinin gençleri olarak yıllardır yapılamayan ve adeta bir ihtiyaç haline gelen birlik beraberliği Akmeşe Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adı altında sonunda kurduk.

Akmeşe’yi tanıtmak, var olan sorunlarını elbirliğiyle çözmek, halkın birlik ve beraberlik içerisinde adeta tek vücut gibi hareket etmesini sağlamak gibi amaçlarla çıktığımız bu yolda dernek açılışına  3 Mart Pazar günü mahallemdeki dernek binamızda  gerçekleştirdik.

Coşkulu bir kalabalık yaratan başta kardeş dernek Genç İzmitliler Platformu başkanı Samet Şengöz ve ekibi olmak üzere İzmit Belediye Başkan Yardımcısı  Serkan Yeğnidemir’e , Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı  Fatma Kaplan Hürriyet’e İyi parti izmit ilçe başkanı Pelin Coştur Fıliz'e Millet ittifakı İzmit Meclis üyesi adayı Halil İnciel e Cumhur ittifakı Meclis üyesi adayı Hüseyin Alyüz e ve değerli Akmeşe halkına katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Dernek olarak attığımız bizler için küçük fakat Akmeşe için bu büyük adım umuyoruz ki bir çığ gibi büyümeye ve tüm halkımız için hayırlara vesile olmaya devam eder. Her zaman dile getirdiğimiz gibi BİZ BİRLİKTE DAİMA DAHA GÜÇLÜYÜZ!  dedi.

 

Bu haber 697 defa okundu

Biz birlikte daima güçlüyüz

Samet Bozkurt
07 Mart 2019 Perşembe 01:49

Öncelikle başkanıma yönetim kuruluna değerli akmeşe halkına ve bizlere her daim yardım eden desteğini esirgemeyen büyüklerimize teşekkür ediyorum. Kurucu üyelerden biri olarak zor bir süreçte doğru hareket edip doğru kararlarla yol haritamızı çizdik. Birlik beraberlik adına akmeşemizin milliyetçi ruhunu ortaya çıkarmak istiyoruz. Güzel işler başaracağız inşallah. ALLAH yar ve yardımcımız olsun.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Ormanya da Orman kanunu!

Ormanya da Orman kanunu!

Özel Güvenlik Polise saldırdı

1,5 yaşında ki çocuk parayı yuttu

1,5 yaşında ki çocuk parayı yuttu

Biyoloji Olimpiyatında Kocaeli İmzası

 Biyoloji Olimpiyatında Kocaeli İmzası

30. Uluslararası Biyoloji Olimpiyatında Ülkemizin Büyük Başarısına İki Derece ile Kocaeli İmzası

ECC’den kemençeli yaza merhaba

ECC’den kemençeli yaza merhaba

ECC Madencilik Şirketi her yıl düzenlediği geleneksel yaza merhaba partisini önceki gün şirket merkezinde tüm çalışanların katılımı ile gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ