19 Mayıs 2019 Pazar 22:55
 
Öncekiler Sonrakiler

AKPINAR'DA BİNLER İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Akpınar'da binler iftarda bir araya geldi
04 Haziran 2018 Pazartesi 14:51

.


İzmit Belediyesi'nin mahallerdeki toplu iftar etkinliği Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ında da katılımlarıyla Akpınar TOKİ Konutlarında devam etti.

Fatma Seher Orta Okulu bahçesindeki toplu iftar programına Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ak Parti Milletvekili Adayı Enver Zengin, meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, mahalle muhtarları, Ak Parti İlçe yöneticileri ve 2 binden fazla  vatandaş katıldı.

 

İFTAR ÖNCESİ MASALARI TEK TEK DOLAŞTI

 

İftar öncesi masaları tek tek dolaşarak vatandaşlara hayırlı Ramazanlar dileğinde bulunan Başkan Doğan, yaptığı konuşmasında “ayrı gayrı demeden aynı sofralarda oturup, Ramazan bereketini ve ruhunu birlikte yaşıyoruz.  Biz, zaten her zaman birlik beraberlik içerisinde olan,  söz konusu vatan, millet, bayrak olduğunda tek vücut olmayı iyi bilen bir milletin evlatlarıyız” dedi.  

 

 YETER Kİ HUZUR OLSUN

 

Ülkemizin her alanda büyük gelişimler gösterip, önemli adımlar attığını belirten Doğan” her alanda dünden daha iyiyiz, yarın daha da iyi olacağız.  Şehirden uzak kalmanınız bazı zorlukları oluyor.  Ama biz bu mesafelerin oluşturduğu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.   Mahallemizde her alanda herkes için hizmetlerimiz devem ediyor. Yeter ki ülkemizdeki bu huzur devam etsin.

 

 KISKANIYORLAR

 

Başta Amerika olmak üzere ülkemizdeki bu huzuru kıskanan ülkeler var. Ak Parti olmasın, Tayyip Erdoğan olmasın diye çabalar gösteriyorlar. Tabi ki bunu ülkemizin birlik ve beraberliği için yapmıyorlar.  Onlar çok iyi biliyorlar ki bizde bu birlik beraberlik, bu muhabbet olduğu sürece yarınlar daha da güzel olacak.

 

ÜLKEMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE GELİŞMEYE BAŞLADI

 

Çünkü çok değil bundan 15 yıl öncesinde çocukları menenjitten ölen ülke gitti, yerine sağlıkta çağ atlayan, tedavi için yurt dışından hastalar gelen bir ülke geldi. Sayın Recep Tayyip Erdoğan Başbakan olur olmaz ülkemiz değil gelişmeye koşmaya başladı.  Sizlerin de  desteğinizle 24 Haziran’dan sonra tabi ki Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti ile  çok daha güzel  Ramazanları ve bayramları hep beraber kutlamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

IŞIK, İZMİT’İN EN GÜZEL MAHALLERİNDEN BİRİ OLDU

İftar programında konuşan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ta “bu hanelerin kuruluşunu hep beraber yaptık. Buralara villa yapılacaktı, biz de buralara küçük taksitlerle evler yapacağız dedik. Başta inanamadılar ama şimdi her şeyiyle güzel bir mahalle oldu. Gerek İzmit Belediyemiz, gerekse Büyükşehir Belediyemiz mahalle için ne gerekiyorsa yapıyor. Belediyelerimizin hizmetleriyle Akpınar İzmit’in en güzel mahallerinden biri oldu.

EN DOĞRUSUNU YAPACAĞINIZA İNANCIMIZ SONSUZ

Bizim en büyük arzumuz sizlerin evlerinizde, mahallenizde huzur içerisinde oturmanızdır.   Sıfırdan kurulmuş bir mahallenin çok güzel bir okulunun bahçesindeyiz. Bu da demektir ki devletimiz güçlü olduğu sürece hizmetlerinde en güzeli yapılacaktır. Allah devletimizin gücüne güç katsın. Sizler devletimiz ve milletimiz söz konusu olduğunda, destek gerektiği anda elinizden geleni yapıyorsunuz. 24 Haziran’da en iyisini en doğrusunu yapacağınıza inancımız sonsuz” dedi.

Fikri Işık konuşmasında Ramazanın huzuru ve bereketi içeresinde binleri aynı sofrada buluşturduğu ve mahalleye güzel hizmetler sunduğu için İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür de etti.
Bu haber 428 defa okundu

DİĞER HABERLER

Çerkesler, Sürgünün 155'inci Yılında Atalarını Andı

Çerkesler, Sürgünün 155'inci Yılında Atalarını Andı

155 YILDIR DİNMEYEN BİR ACI

Kalyoncu ve Ekibi Hürriyet’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Kalyoncu ve Ekibi Hürriyet’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Fedarasyonu Başkan ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İYİ PARTİ KADIN KOLLARI MECLİSTE

İYİ PARTİ KADIN KOLLARI MECLİSTE

YILDA 8 BİN ÇOCUK İSTİSMARA UĞRUYOR!

Ramazan Davulcusu İzmir marşı çalarsa!

Ramazan Davulcusu İzmir marşı çalarsa!

.

Kartepe Belediyesi 1 yılda 8.6 milyon TL'lik çiçek aldığı ortaya çıktı

Kartepe Belediyesi 1 yılda 8.6 milyon TL'lik çiçek aldığı ortaya çıktı

Belediyeden harcamayla ilgili "Sehven yapılan bir hatadır" açıklaması geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ