23 Ekim 2018 Salı 13:54
 
  • 5,811 TL

  • 6,673 TL

  • 230,82 TL

  • 92.680

Öncekiler Sonrakiler

AKSOY'DAN 1 TEMMUZ MESAJI

Aksoy'dan 1 Temmuz mesajı
30 Haziran 2018 Cumartesi 10:33

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nın 92’nci yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Mesajında 1 Temmuz 1926’da yürürlüğe giren Kabotaj Kanunu’nun, denizciliğin gelişmesi için bir dönüm noktası olduğunu belirten Aksoy, “Bugün, uluslararası rekabete açık denizcilik sektörü; büyüyen deniz filolarıyla, güçlenen alt yapısıyla, modern tersaneleriyle ülke ekonomisine önemli katkılar sunmaktadır.  Köklü bir geçmişi olan denizcilik sektörü, taşımacılık, ulaşım, imalat ve turizm gibi alanlarda gelişmesini sürdürmektedir. Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizin, bu anlamda sahip olduğu zengin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek, denizin nimetlerinden yararlanmak,  dünya deniz taşımacılığındaki payını arttırmak ve rekabet gücümüzü yükseltmek hepimizin ortak dileğidir. Donanma kenti olan ilimizde,  hizmet veren 35 limanıyla ve balıkçı barınaklarıyla bu potansiyele önemli katkılar sunmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle; 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramınızı kutluyor, denizcilerimize başarılar diliyor, değerli Kocaelileri sevgiyle selamlıyorum” dedi. 

Bu haber 398 defa okundu

DİĞER HABERLER

Acil kan aranıyor

Acil kan aranıyor

A rh(+) kan aranıyor.

İZGAZ uyardı

İZGAZ uyardı

Doğal gaz kesintileri yaşanablir

Eski balık pazarı yıkılıyor

Eski balık pazarı yıkılıyor

.

Tuz koktu diyorduk ya...

Tuz koktu diyorduk ya...

.

Fotoğrafçılar Kefken ve Kerpe’yi fotoğrafladı

Fotoğrafçılar Kefken ve Kerpe’yi fotoğrafladı

Büyükşehir’in 4 Mevsim Kocaeli IX. Ulusal Fotoğraf Yarışması için İstanbul’dan gelen fotoğrafçılar, Kocaeli’nin birbirinden güzel yerlerini fotoğraflama fırsatı buldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET