26 Haziran 2019 Çarşamba 18:04
 
Öncekiler Sonrakiler

ALINAN TALEPLER YERİNE GETİRİLİYOR

ALINAN TALEPLER YERİNE GETİRİLİYOR
27 Şubat 2018 Salı 12:00

.

Yıllardır Başiskele’de ikamet eden ilçe sakinlerine ve yaşamak için Başiskele’yi tercih eden yeni komşularına en güzel hizmetleri sunan Başiskele Belediyesi Cadde, sokak ve sosyal alanları bakımlı ve düzenli tutmak için tüm birimleri ile yaz-kış demeden çalışıyor. Başiskele’de tam anlamıyla hizmet seferberliği yaşanıyor.

Başiskele halkının istekleri ile yakından ilgilenen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz düzenlediği Cuma buluşmaları, esnaf ziyaretleri ve belediyede ağırladığı vatandaşlardan gelen talep ve önerileri de en kısa sürede yerine getiriyor.

Yine Başkan Hüseyin Ayaz’ın girişimleri ile konut, eğitim ve sağlık yatırımlarıyla tercih edilen ilçe haline gelen Başiskele’de 2009 yılından bu zamana hızlı bir gelişme grafiği sergileniyor. Bu anlamda da beklenen hizmetlerin yerine getirilmesi için tüm birimler özveriyle çalışıyor. Çalışmalar kapsamında vatandaşların talebini yerine getiren ekipler Yeşilyurt Mahallesi Soylu Sokak ve Gözde Sokak’ta parke yol çalışmasını, Seymen Mahallesi Başak Sokak, Aybatımı Sokak, Canlar Sokak, Kutay ve Başarı Sokak’ta yol genişletme çalışması yaparak Başak ve Aybatımı Sokağın yolunu betonla kapladı.

Bu haber 265 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ