15 Ekim 2018 Pazartesi 12:38
 
  • 5,842 TL

  • 6,765 TL

  • 229,39 TL

  • 97.810

Öncekiler Sonrakiler

ALTINDA MODANIN ADRESİ TUĞRA KUYUMCULUK

Altında Modanın adresi Tuğra Kuyumculuk
29 Kasım 2017 Çarşamba 13:02

.

Yaklaşık 26 yıldır altın sektöründe bayanların gözdesi altın takılarla  adından söz ettiren Salih Sarıkaya ve Muharrem Boztürk, Tuğra Kuyumculuk'la İzmit'teki  altın modasının nabzını tutuyor…

Meslekteki başarılarını müşterileriyle kurdukları güven temelli ilişkiye bağlayan ikili, iddialarını 'Altında Tuğra, mutlaka uğra' sloganıyla ortaya koyuyor.

Salih Sarıkaya ve Muharrem Boztürk… İkisi de çocuk yaşlardan beri aynı sektörün içinde.
Uzun yıllardır sıkı dost, son 6 yıldır da ortaklar.

Kuyumculuğa çırak olarak başlamış, 26 yıl boyunca bu alanda çalışmış, işi en ince ayrıntılarına kadar öğrenmişler.

Ve şimdi, bundan 6 yıl önce Kapanönü Kuyumcular Çarşısı'nda açtıkları Tuğra Kuyumculuk ile İzmit'te altın modasının nabzını tutuyorlar.
Yılların getirdiği tecrübe, bilgi ve birikim en büyük sermayeleri…
İzmit halkına kaliteli hizmeti sunuyor, verdikleri güven ve kurulan iyi ilişkiler nedeniyle her gün genişleyen bir müşteri kitlesine hizmet veriyorlar.
Tuğra Kuyumculuk dürüstlüğe dayalı ticari anlayışı, ürün çeşitliliği ve şık modelleriyle markalaşma yolunda hızla ilerliyor.


TUĞRA ÇOK POPÜLER

Tuğra Kuyumculuk'un geniş ürün yelpazesinde altından pırlantaya, alyanstan incili tasarımlara, saatten günlük takılara, İtalyan mo-dellerinden su yolu takımlara kadar her türlü ürüne rastlamak mümkün.

Günün moda ürünlerini takip eden ve bunları müşterilerine her keseye hitap eden fiyatlarla sunan mağaza, müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas.

Talepleri karşılayabilmek için son moda ürünleri takip ettiklerini ifade eden Salih Sarıkaya, son dönemlerde en çok rağbeti tuğralı tasarımların gördüğünü söylüyor.Tuğralı ürünlerden sonra en çok ilgi gören modelin Trabzon hasırları olduğunu ifade eden Muharrem Boztürk ise “Trabzon hasırının modası hiçbir zaman geçmiyor. Hala gelinlerin en çok tercih ettiği modellerin başında hasır setler var.

Biz de Tuğra Kuyumculuk olarak, mağazamızda çeşitli kalınlık ve modellerde Trabzon hasırına yer vermeye gayret ediyoruz” şeklinde konuşuyor.

Tuğra Kuyumculuk, diğer tüm ürünlerde olduğu gibi alyans konusunda da iddialı.Gerçekten de mağazada her zevke ve keseye uygun, birbirinden şık 500'den fazla alyans modeli bulunmakta.
Yeni evlenecek çiftlerin ilk adreslerinden biri olan Tuğra Kuyumculuk, bu konuda haklı bir gurura sahip.
Mağaza, verdiği kaliteli hizmetin yanı sıra satış sonrasında da müşterisinin yanında.
Satışını yaptıkları her ürünün arkasında olduklarının altını çizen Muharrem Boztürk, “Biz kalitemizden eminiz. Bu yüzden satış sonrasında da her zaman müşterilerimizin yanındayız.
Ürünü bizden almış olsun ya da olmasın, her türlü bakım ve tamirat işlemleri Tuğra Kuyumculuk'ta ücretsiz olarak yapılır” diyor.
Bu haber 1414 defa okundu

DİĞER HABERLER

Balıkçılar yeni yerinde

   Balıkçılar yeni yerinde

İzmit sahilde balıkçılar için yapılan Balıkhan’da balık satışları başladı

Trafikte 'drone' uygulaması

Trafikte 'drone' uygulaması

.

Drama Kursu’na ilgi büyük

Drama Kursu’na ilgi büyük

Eğitmenden, mühendise, psikologdan, emekliye kadar her kesimden vatandaş bu kursta

Körfez Ticaret Odası’nda Yılın En Kapsamlı Dış Ticaret Semineri Yapılacak

Körfez Ticaret Odası’nda Yılın En Kapsamlı Dış Ticaret Semineri Yapılacak

.

ÇEVRE KİRLİLİĞİNE AF YOK

ÇEVRE KİRLİLİĞİNE AF YOK

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET