16 Şubat 2019 Cumartesi 03:23
 
  • 5,279 TL

  • 5,964 TL

  • 223,38 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

ATAEVLER MAHALLESİNDE KUR'AN KURSU AÇILDI

Ataevler mahallesinde Kur'an kursu açıldı
13 Haziran 2018 Çarşamba 12:13

.

Kartepe Ataevler Mahallesi Kur’an Kursu açılışında konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “AK Parti istikrarın ve güvenin teminatıdır” dedi.
Kartepe Ataevler Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Kur’an Kursu düzenlenen iftar programı ile hizmete açıldı. Açılışa Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti Milletvekili adayı Enver Zengin, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, İlçe Müftüsü Mustafa Nurgün ve davetliler katıldı.    

BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR
İftar programında konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Kartepe Belediyesi olarak büyüklerimiz, kadınlar, çocuklar için gereken bütün projeler hayata geçirilmektedir. Eğitime de büyük destek verilmektedir. Burada ortaya çıkan eser hepimiz için hayırlı olsun. Bu eserlerde çocuklarımız dinini, kitabını öğrenmektedir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın iyi yetişmesi bizim için çok önemlidir” dedi.   

13. SEÇİM ZAFERİYLE HÜSRANA UĞRAYACAKLAR
24 Haziran seçimlerinin önemine değinen Başkan Üzülmez “16 yıllık iktidarın adı AK Parti iktidarıdır. Ak Parti deyince akla bölünmüş yollar gelir, havalimanları gelir, barajlar gelir, eğitim gelir, sağlık gelir, güçlü ekonomi gelir, güven ve istikrar gelir ve daha bir çok şey gelir. AK Parti istikrarın ve güvenin teminatıdır. Benzemezler ittifakı kuruldu biliyorsunuz. Cumhur ittifakına karşı kuruldu. Cumhur ittifakının hedefi bellidir. Ülkemiz üzerinde oynanan iç ve dış oyunlara karşı milletimizin dik duruşudur. FETÖ'cülerin, bölücülerin can simidi gibi sarıldığı benzemezler ittifakı 24 Haziran'da 13. seçim zaferiyle hüsrana uğrayacaktır" şeklinde konuştu. 


Bu haber 619 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ