21 Mart 2018 Çarşamba 19:45
 
  • 3,923 TL

  • 4,822 TL

  • 166,59 TL

  • 117.651

Öncekiler Sonrakiler

AV.FATİH AKTULUN BBP KARAMÜRSEL İLÇE BAŞKANI OLDU

Av.Fatih Aktulun BBP Karamürsel ilçe başkanı oldu
19 Ağustos 2017 Cumartesi 14:56

Karamürsellilere genç ilçe başkanı Aktulun’dan davet var.

İlçe teşkilatlanmalarını hızlı bir şekilde sürdüren BBP’de Karamürsel görevlendirmesi de yapıldı. Genç avukat Fatih Aktulun Karamürsel ilçe başkanı oldu. Aktulun tüm Karamürsellileri BBP çatısı altında toplanmaya, gençleri de siyaset yapmaya davet etti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Teşkilatı’nda ilçe atamaları hızlı bir şekilde sürüyor. Geçtiğimiz günlerde 10 ilçe de atamaları gerçekleştiren ve yetki belgelerini ilçe başkanlarına teslim eden BBP Kocaeli İl Teşkilatı, önceki gün de Karamürsel ilçe teşkilatına atama yaptı. Partinin genç ve başarılı avukatlarından Fatih Aktulun, BBP Karamürsel İlçe Başkanlığı’na atandı. Görevi genç avukata tevdi eden BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar, “Fatih Aktulun kardeşimiz genç ve başarılı bir avukat. İnanıyorum ki mesleki alandaki başarısını siyasi hayatına taşıyacak, oluşturacağı kadro ile bize Karamürsel’de güç katacaktır. Kendisine yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum” dedi. Merhum liderleri Muhsin Yazıcıoğlu’nun düşüncesi ve felsefesi ile büyüdüğünü ifade eden Aktulun ise, “Bize düşen verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek. Allah’In izniyle de bunu en iyi şekilde yapmak için mücadele edeceğiz. Önce teşkilatımızı oluşturacağız. Ardından da ara vermeden 2019 seçimleri için kolları sıvayıp çalışmalarımıza başlayacağız. Genç, dinamik, siyaset yapmak isteyen tüm Karamürsellileri de BBP çatısı altında toplanmaya davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.  

Av. Fatih Aktulun kimdir? 
1988 yılında Kocaeli de doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sona 2013 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Halen İzmit’te bulunan Siyah Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda avukatlık yapmaktadır. 

Bu haber 1204 defa okundu

DİĞER HABERLER

Karma oyun 3 Sahnelendi

Karma oyun 3 Sahnelendi

Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi Tiyatro Kulübü Başkanı Emre Çepel’in yönetmenliğini yaptığı Karma Oyun 3 seyirciyle buluştu.

İzmit Belediyesi'nden binlerce fidan

İzmit Belediyesi'nden binlerce fidan

İzmit Belediyesi her yıl olduğu gibi bu senede vatandaşlara binlerce fidan dağıtıyor.

Tüpraş’ın 58. Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Tüpraş’ın 58. Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Tüpraş 28,5 milyon ton hampetrol ve 1,9 milyon ton yarı mamul işleyerek geçen yılın %3,4 üzerinde, 28,9 milyon ton üretim gerçekleştirdi.

İDEV'in yıldızı TURYAP

İDEV'in yıldızı TURYAP

.

Belsa önünde farkındalık etkinliği

Belsa önünde farkındalık etkinliği

İzmit Belediyesi tarafından 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında bir etkinlik düzenlendi.

Vali,'ÇANAKKALE 1915 BİR HİLAL UĞRUNA' adlı oyunu izledi

Vali,'ÇANAKKALE 1915 BİR HİLAL UĞRUNA' adlı oyunu izledi

Kocaeli valisi Hüseyin Aksoy Kocaeli Üniversitesi Öğrencileri tarafından sergilenen “ÇANAKKALE 1915 BİR HİLAL UĞRUNA” adlı oyunu izledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ