24 Ocak 2018 Çarşamba 01:09
 
  • 3,767 TL

  • 4,635 TL

  • 162,07 TL

  • 118.400

Öncekiler Sonrakiler

AV.FATİH AKTULUN BBP KARAMÜRSEL İLÇE BAŞKANI OLDU

Av.Fatih Aktulun BBP Karamürsel ilçe başkanı oldu
19 Ağustos 2017 Cumartesi 14:56

Karamürsellilere genç ilçe başkanı Aktulun’dan davet var.

İlçe teşkilatlanmalarını hızlı bir şekilde sürdüren BBP’de Karamürsel görevlendirmesi de yapıldı. Genç avukat Fatih Aktulun Karamürsel ilçe başkanı oldu. Aktulun tüm Karamürsellileri BBP çatısı altında toplanmaya, gençleri de siyaset yapmaya davet etti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Teşkilatı’nda ilçe atamaları hızlı bir şekilde sürüyor. Geçtiğimiz günlerde 10 ilçe de atamaları gerçekleştiren ve yetki belgelerini ilçe başkanlarına teslim eden BBP Kocaeli İl Teşkilatı, önceki gün de Karamürsel ilçe teşkilatına atama yaptı. Partinin genç ve başarılı avukatlarından Fatih Aktulun, BBP Karamürsel İlçe Başkanlığı’na atandı. Görevi genç avukata tevdi eden BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar, “Fatih Aktulun kardeşimiz genç ve başarılı bir avukat. İnanıyorum ki mesleki alandaki başarısını siyasi hayatına taşıyacak, oluşturacağı kadro ile bize Karamürsel’de güç katacaktır. Kendisine yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum” dedi. Merhum liderleri Muhsin Yazıcıoğlu’nun düşüncesi ve felsefesi ile büyüdüğünü ifade eden Aktulun ise, “Bize düşen verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek. Allah’In izniyle de bunu en iyi şekilde yapmak için mücadele edeceğiz. Önce teşkilatımızı oluşturacağız. Ardından da ara vermeden 2019 seçimleri için kolları sıvayıp çalışmalarımıza başlayacağız. Genç, dinamik, siyaset yapmak isteyen tüm Karamürsellileri de BBP çatısı altında toplanmaya davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.  

Av. Fatih Aktulun kimdir? 
1988 yılında Kocaeli de doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sona 2013 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Halen İzmit’te bulunan Siyah Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda avukatlık yapmaktadır. 

Bu haber 1167 defa okundu

DİĞER HABERLER

Uğur Mumcu ve Gaffar Okkan'ı unutmadık

Uğur Mumcu ve Gaffar Okkan'ı unutmadık

.

Murat Aydoğdu'nun acı günü

Murat Aydoğdu'nun acı günü

.

DOĞAN’DAN GEÇMİŞ OLSUN

DOĞAN’DAN GEÇMİŞ OLSUN

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Fethiye Caddesi Sabri Ekmen Sokak’ta çıkan yangın yerinde incelemelerde bulundu.

Başkan Karaosmanoğlu, şehidimizin vasiyetine sahip çıkıyor

Başkan Karaosmanoğlu, şehidimizin vasiyetine sahip çıkıyor

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, Zeytin Dalı operasyonunda şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan’ın vasiyetine sahip çıktı

Kendini doğal gaz borusuna astı!

Kendini doğal gaz borusuna astı!

.

Kartepe İlçe Örgütü’nden Sarıbay’a ziyaret

Kartepe İlçe Örgütü’nden Sarıbay’a ziyaret

CHP Kartepe İlçe Örgütü, İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET