17 Ekim 2018 Çarşamba 09:32
 
  • 5,675 TL

  • 6,562 TL

  • 228,25 TL

  • 98.466

Öncekiler Sonrakiler

AYAZ’IN HIZINA YETİŞEMİYORUZ

AYAZ’IN HIZINA YETİŞEMİYORUZ
24 Ekim 2017 Salı 01:10

IŞIK: “ÇALIŞKAN, GAYRETLİ İLÇESİNİ SEVEN BİR BAŞKANIMIZ VAR”

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın yaptığı hizmetler halkın gönlünde ve dualarında yer buluyor. Başiskele halkı adına yapılan her hizmete sevgisini ve yüreğini katan Başkan Ayaz açılıştan açılışa, programdan programa koşuyor. Bu açılışlardan biri Şehitekrem Mahallesi’nde Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, milletvekilleri, il ve ilçe protokolünün katılımıyla gerçekleşti.

Mahalle ziyaretlerinde ve yaptığı incelemelerinde halkla ve gençlerle bir araya gelen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz gençlere değer veriyor ve onların fikirlerini önemsiyor. Gençlerle sohbet ederek, fikir alışverişinde bulunan Başkan Ayaz onların yanında olduğunu her fırsatta dile getirerek yaptığı gençlik merkezleri ile ortaya koyuyor.

Şehitekrem Mahallesi’nde yapılan Bahçecik Sosyal Yaşam, Gençlik ve Spor Merkezi Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Mücahit Küçükyılmaz, Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Başiskele Kaymakamı Atila Kantay, Ak Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus, Ak Parti Başiskele Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan, mahalle muhtarları, meclis üyeleri ile il ve ilçe protokolünün ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

BAŞKAN AYAZ: “MADE İN BAŞİSKELE”

Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun yoğun programları nedeniyle katılamadığı açılış programında ilk olarak konuşan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz 2009 dan bu yana sizlerden aldığımız yetki ile sizlere hizmet ediyoruz. Bu zamana kadar seçim beyannamelerimizde neyi söz vermişsek eksiği olmadan fazlasıyla sizlerin hizmetine sunduk. Bunlardan birini de bugün hayata geçiriyoruz. Şair Mehmet Akif’inde dediği gibi “Arkadaş yurduma alçakları uğratma sakın, siper et gövdeni dursun bu hayasızca akın dediği ve 15 Temmuzda da hayasızca akının karşısında duran gençlerimize sahip çıkmak ve geleceğimizi yönlendirmek adına bugün Başiskelemizin 4’ ncü gençlik merkezini sosyal yaşam alanları ile birlikte hizmete sunuyoruz. Şehitekrem Mahallemiz ve Kılıçarslan Mahallemizde 2014 den bu zamana 13 milyon 171 bin liralık yatırım yaptık. Geçmiş belediyelerin herhangi birinin 10 yıllık bütçesini toplasak bu rakamları bulamayız. Dolayısı ile belediyelerin birleştirilip kaynakların bir yerde toplanması ve eşit bir şekilde paylaştırılarak değer katılması noktasında hükümetimize Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve milletvekillerimize ne kadar şükranlarımızı sunsak azdır. Yapılan bu çalışmayla elde ettiğimiz bu gücü halkımızın hizmetine sunuyoruz. Biz samimi ve gayretli bir şekilde ekibimizle aşk ile samimiyet ve heyecanla isteyerek elimizi değil gövdemizi taşın altına koyarak çalışıyoruz. Allaha hamd olsun verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz bize lütfeden ikram eden rabbimize hamd olsun. İnşallah bu merkezlerimizin giderek yaygınlaşacak. 653 bin liraya mal olan bu tesisimizde KO-MEK kurs merkezimizi de modern bir hale getirdik. Bu tesisimiz Başiskele Belediyemizin kendi mimar ve mühendisleriyle yapılmıştır. Made in Başiskele’dir. Size hizmetkâr olmak en büyük madalya ve şereftir. Tesisimiz hayırlı ve uğurlu olsun dedi.

MİLLETVEKİLİ KATIRCIOĞLU: “BAŞKAN AYAZ’IN HIZINA YETİŞEMİYORUZ”

Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ise konuşmasında Kocaeli Anadolu ya açılan bir şehirdir. Kocaeli belediyelerimiz sadece fiziksel çalışmalarla değil insanın gönlüne dokunan hizmetleri ile ön plana çıkıyor. Sosyal projeler ve fiziksel çalışmalarıyla Başiskele Belediye başkanımızın çalışmalarının hızına yetişemiyoruz. Bu yatırımlar medeniyetimizde var, inancımızda var. Bizler gönüller yapıyoruz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın. Bizlerin 80 milyona borcu var. Bu kıymetli toprakları tekrar emanet edeceğimiz nesilleri yetiştirmemiz gerekiyor. Burada çocuk üniversitemiz var yeni gençlik merkezimiz açıldı. Bu bayrağın sürekli dalgalanması, ezanların hiç susmaması bizden sonraki nesillere yapacağımız yatırımlarla önemli. Ben başkanımızı kutluyorum başarılarının devamını diliyorum. Gençlik merkezimiz Başiskelemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun dedi.

MİLLETVEKİLİ ŞEKER: “BELEDİYELERİMİZ KENDİLERİYLE YARIŞIYOR”

Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ise konuşmasında “Biz iktidara geldiğimizde şunu söylemiştik. Demiştik ki özellikle bu ülkenin altyapı hizmetlerinde büyük eksiklik var. Dolayısı ile kalkınmayı yerelden başlatmak için öncelikle altyapı hizmetlerinin yapılması lazım dedik. Planlamalarımızı yaptık ve altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Marka şehirler dedik ve artık şehirlerimiz Avrupa şehirlerle yarışacak konuma geldi de geçti. 2014 yılından itibaren artık şehir insan ve kültür temasıyla belediyelerimiz hizmet veriyor. Şu anda böyle bir tesisimizin açılışındayız. Genç bir başkanımız var. Bu hizmetlerinin devamını bekliyoruz. Belediyelerimiz artık kendileriyle yarışıyor. Bizde ayrım yapmaksızın onların yanındayız. Gençlik ve Spor Merkezimiz hayırlı olsun dedi.

CUMHURBAŞKANLIĞI KURUMSAL İLETİŞİM BAŞKANI KÜÇÜKYILMAZ: “ BU HİZMETLERİ YAPANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN”

Açılışa katılan Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Mücahit Küçükyılmaz’da gençler için yapılan bu tesisin hayırlı olması dileğinde bulundu. 15 Temmuz hain darbe girişiminin püskürtülmesinin en başında bizim gençliğimiz geliyor. Gençlerimiz o akşam güzel bir sınav verdiler. Erol Olçok’un oğlu da bu gençler arasındaydı. En ön saflarda gençler vardı. Biz gençlerle yolumuzu açtık. Tarihimize baktığımızda da tarihimizi geç liderlerin yazdığını görüyoruz. Gençlik dediğimiz zaman biz hep deriz “Gençler bilebilse, yaşlılar yapabilse”. İşte gençlik hem bilebildiği hem de yapabildiği anda bu memlekette bu coğrafyada Allah’ın izni ile destan yazmıştır. Bu gün açılacak bu tesisimizde çocuklarımız ve gençlerimizin hem bilebilmesi hem yapabilmesi için onların önünde bir fırsattır. Bu hizmetleri yapanlardan Allah Razı olsun. Dedi

BAKAN FİKRİ IŞIK: “AŞK OLUNCA DERTLENME OLUNCA GÜZEL HİZMETLERDE GELİYOR. TIPKI BAŞİSKELE’DE OLDUĞU GİBİ”

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Başiskele Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz hemen hemen her hafta hizmete açtığı tesislerin birinde daha beraberiz. Çalışkan, gayretli ilçesini seven bir başkanımız var. Aşk olunca dertlenme olunca güzel hizmetlerde geliyor. Tıpkı Başiskele’de olduğu gibi.  Kendisine teşekkür ediyoruz. Tesisimiz gençlerimiz için hayırlı uğurlu olsun dedi.

Bu haber 508 defa okundu

DİĞER HABERLER

İlkay öğretmen vefat etti

İlkay öğretmen vefat etti

.

Pazar alışverişinden dönüyordu

Pazar alışverişinden dönüyordu

.

Çayırova Saadet soruyor

Çayırova Saadet soruyor

Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilatı Eylül ayı ilçe divan programında bir araya geldi.

İslam ve Bilim GTÜ’de konuşuldu

İslam ve Bilim GTÜ’de konuşuldu

.

BİLKAR eğitsel söyleşileri tasarım ile sürdü

BİLKAR eğitsel söyleşileri tasarım ile sürdü

.

Ak kadın İzmit'ten Down Kafe'ye ziyaret

Ak kadın İzmit'ten Down Kafe'ye ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İzmit Belediyesi Down Kafe’yi ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET