24 Mart 2019 Pazar 00:40
 
Öncekiler Sonrakiler

AYAZ, ÇÖZÜM ODAKLI HİZMETLER SUNUYORUZ

Ayaz, Çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz
05 Nisan 2018 Perşembe 12:57

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ilçe halkının evlerine misafir olarak onların istek, görüş, şikayet ve önerilerini dinlemeye, çözüm odaklı hizmetler sunmaya devam ediyor.

7 Yıldızlı Kent Başiskele’de fizikî yolları en iyi bir şekilde yapan Başkan Ayaz, gönül yollarını yapmayı ihmal etmiyor. Bu hizmetlerden dolayı büyük takdir toplayan Ayaz, “Hoş Geldin Komşum” projesiyle ilçede bulunan 7’den 70’e her bir insan ile bir araya gelip, samimi ortamda konuşmayı hedefliyor.


Başkan Ayaz, bu proje kapsamında son olarak Yeniköy Merkez Mahallesi Yeniköy Caddesi Cesa Royal Sitesi'ndeki komşularıyla bir araya geldi. Hüseyin Ayaz, bu buluşmada komşularının istek, talep ve önerilerini dinledi ve taleplere anında çözümler üreterek komşularının yüzünü güldürdü, onların gönüllerinde taht kurdu.


Başkan Ayaz yaptığı toplantıda, “Başiskelemiz’de yaşayan komşularımızın evlerine misafir olarak her vatandaşımızın dertlerini dinleyip, kendileriyle istişare ederek çözüm odaklı hizmetlerimizi en kısa zamanda yapmaya gayret ediyoruz. Daha güzel Başiskele için ilçemize yapılacak projeleri ve hizmetleri birlikte yöneterek hayata geçiriyoruz.” dedi.


Başkan Ayaz, konukseverliklerinden dolayı ev sahiplerine ve tüm komşularına teşekkür etti.

 

Bu haber 256 defa okundu

Yollar yollar

Hüseyin ayaz
05 Nisan 2018 Perşembe 14:56

Başkanım şu bahçecik yoluna bi el atın Allah rızası içşn

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ