18 Ekim 2018 Perşembe 15:43
 
  • 5,538 TL

  • 6,391 TL

  • 217,31 TL

  • 98.570

Öncekiler Sonrakiler

AYAZ, EĞİTİME TAM DESTEK

Ayaz, Eğitime Tam destek
18 Ekim 2017 Çarşamba 11:01

Geleceğin teminatı çocuklara ve eğitime büyük önem veren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, okullara bakım ve onarım çalışmaları noktasında desteklerini sürdürüyor.

Öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim ve öğrenimlerini alabilmeleri için gelen talepler doğrultusunda okullara bahçe duvar, çit, oyun alanları, konferans salonları v.s. kazandırılıyor.

Başiskele Belediyesi aynı zamanda Park Bahçeler Müdürlüğü eliyle Başiskele’de eğitim-öğretim veren birçok devlet okulunun bahçe düzenlemesi, çocuk parkı temini veya bakımının sağlanması, kameriye desteği gibi yardımlar ile okulların bahçelerinin güzelleştirilmesine katkı sağlıyor.

7 Yıldızlı Kent misyonuyla Başiskele Belediyesi, hem özel eğitim yatırımları ve özel okullar ile yarışacak kalitede devlet okulları, hem de sınavlarda ki üstün başarısı ile eğitim yıldızının altını çiziyor. Bu kapsamda Başkan Ayaz önceki gün bu sene eğitim öğretim yılına Şehit Yunus Emre Ezel Okulu adıyla başlayan Barbaros Mahallesindeki okulun konferans salonu yapım işine destek sağladı. Başkan Ayaz konferans salonunun açılışına katılarak kurdelesini kesti.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz bu açılışta: “ 7 Yıldızlı Kentimizin Eğitim yıldızının parlamasının en önemli sebep ve aynı zamanda sonuçlarından biri olan öğrencilerimizin başarısının karşılığıdır bu hizmetler. Bizim geleceğimiz, umudumuz olan çocuklarımızın başarısı bizler için büyük önem arz ediyor. Bu yüzden bizler çocuklarımızın en iyi ve kaliteli ortamlarda, hiçbir şeyden yoksun kalmayacak şekilde eğitim-öğretim hayatlarını sürdürmek için tüm ekibimizle seferber oluyoruz. Bu salonda da birçok çocuğumuzun istifade edeceğini düşünerek gelecek nesillere hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Okul müdürü Halil Kocatürk ve okul aile birliği üyeleri Başkan Ayaz’a desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Bu haber 623 defa okundu

DİĞER HABERLER

9 kattan düştü!

9 kattan düştü!

.

CHP heyeti Doğu Kışla Pazar alanı esnafının sıkıntılarını dinledi

CHP heyeti Doğu Kışla Pazar alanı esnafının sıkıntılarını dinledi

.

Kuruluşumuzun 13.yılında onurluyuz, gururluyuz!

Kuruluşumuzun 13.yılında onurluyuz, gururluyuz!

Eğitim-İş Koceali 1 nolu şube başkanı Emine Çalık, kuruluş yıldönümlerinin 13.yılınedeniyle bir açıklama yaptı.

Emek Partisi’nden Flormar’a dayanışma ziyareti

Emek Partisi’nden Flormar’a dayanışma ziyareti

Emek Partisi (EMEP) Kocaeli İl ve Gebze İlçe Örgütü, Flormar işçilerine dayanışma ziyaretinde bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET