23 Ocak 2018 Salı 18:43
 
  • 3,782 TL

  • 4,638 TL

  • 162,12 TL

  • 118.548

Öncekiler Sonrakiler

AYAZ, EĞİTİME TAM DESTEK

Ayaz, Eğitime Tam destek
18 Ekim 2017 Çarşamba 11:01

Geleceğin teminatı çocuklara ve eğitime büyük önem veren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, okullara bakım ve onarım çalışmaları noktasında desteklerini sürdürüyor.

Öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim ve öğrenimlerini alabilmeleri için gelen talepler doğrultusunda okullara bahçe duvar, çit, oyun alanları, konferans salonları v.s. kazandırılıyor.

Başiskele Belediyesi aynı zamanda Park Bahçeler Müdürlüğü eliyle Başiskele’de eğitim-öğretim veren birçok devlet okulunun bahçe düzenlemesi, çocuk parkı temini veya bakımının sağlanması, kameriye desteği gibi yardımlar ile okulların bahçelerinin güzelleştirilmesine katkı sağlıyor.

7 Yıldızlı Kent misyonuyla Başiskele Belediyesi, hem özel eğitim yatırımları ve özel okullar ile yarışacak kalitede devlet okulları, hem de sınavlarda ki üstün başarısı ile eğitim yıldızının altını çiziyor. Bu kapsamda Başkan Ayaz önceki gün bu sene eğitim öğretim yılına Şehit Yunus Emre Ezel Okulu adıyla başlayan Barbaros Mahallesindeki okulun konferans salonu yapım işine destek sağladı. Başkan Ayaz konferans salonunun açılışına katılarak kurdelesini kesti.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz bu açılışta: “ 7 Yıldızlı Kentimizin Eğitim yıldızının parlamasının en önemli sebep ve aynı zamanda sonuçlarından biri olan öğrencilerimizin başarısının karşılığıdır bu hizmetler. Bizim geleceğimiz, umudumuz olan çocuklarımızın başarısı bizler için büyük önem arz ediyor. Bu yüzden bizler çocuklarımızın en iyi ve kaliteli ortamlarda, hiçbir şeyden yoksun kalmayacak şekilde eğitim-öğretim hayatlarını sürdürmek için tüm ekibimizle seferber oluyoruz. Bu salonda da birçok çocuğumuzun istifade edeceğini düşünerek gelecek nesillere hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Okul müdürü Halil Kocatürk ve okul aile birliği üyeleri Başkan Ayaz’a desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Bu haber 527 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Karaosmanoğlu, şehidimizin vasiyetine sahip çıkıyor

Başkan Karaosmanoğlu, şehidimizin vasiyetine sahip çıkıyor

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, Zeytin Dalı operasyonunda şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan’ın vasiyetine sahip çıktı

Kendini doğal gaz borusuna astı!

Kendini doğal gaz borusuna astı!

.

Kartepe İlçe Örgütü’nden Sarıbay’a ziyaret

Kartepe İlçe Örgütü’nden Sarıbay’a ziyaret

CHP Kartepe İlçe Örgütü, İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Dolandırıcılara kanmayın

 Dolandırıcılara kanmayın

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri adını kullanarak yardım talebinde bulunanlara kanmayın.

Çevre ve Atık Yönetimi Toplantısı Gerçekleştirildi

Çevre ve Atık Yönetimi Toplantısı Gerçekleştirildi

.

KOTO'nun Kocaeli davetine Antep'ten yanıt

KOTO'nun Kocaeli davetine Antep'ten yanıt

KOTO’nun Gaziantep temasları çok yoğun bir iş programıyla sona erdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET