22 Mayıs 2019 Çarşamba 09:16
 
Öncekiler Sonrakiler

AYGÜN’DEN İMO'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Aygün’den İMO'ya Hayırlı Olsun Ziyareti
18 Nisan 2018 Çarşamba 13:27

.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, geçtiğimiz aylarda önce genel kurulunu yaparak güven tazeleyen Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok ve Yönetim Kurulu üyelerine 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Ak Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok’u yeniden seçilmesinden dolayı tebrik ederek, genç ve dinamik bir kadronun yönetime gelmesinden mutluluk duyduğunu belirterek Sivil Toplum Kuruluşları yönetimlerinin ve odaların genç kadrolarla daha dinamik ve kentin sorunlarıyla daha İlgili olacağını belirterek yönetim kuruluna seçilen isimlere de başarı dileklerini iletti.

Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok’un yanı sıra yönetim kurulu üyelerinin eksiksiz katılım sağladığı ziyarette, inşaat sektörü hakkında görüş alış-verişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ok, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin faaliyetleri hakkında kısa bilgi verdi. Başarılı ve yenilikçi bir dönemin olacağına inandıklarını belirten Ok, “Milletvekilimiz Zeki Aygün’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizlerde göreve ilk başladığımız andan itibaren sorumluluklarımızın bilincinde olup üyelerimiz için elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz” dedi.
Bu haber 9270 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ