bil anakolej
05 Temmuz 2020 Pazar 23:37

AYGÜN, 'DERİNCE’NİN ÖNCELİKLERİNİ BİLİYORUZ'

Aygün, 'Derince’nin önceliklerini biliyoruz'
22 Ocak 2019 Salı 15:49

.

AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün,  SKM programları kapsamında mahalleleri geziyor, STK’ları ziyaret ederek olanları Derince için fikir ve önerilerini alıyor.

AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen günlük programlar çerçevesince mahalle gezilerine hız verdi. Günü mahalle merkezlerinde esnaf gezilerine ayıran Aygün, akşam vakitlerini ev ve sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine ayırıyor. Aygün ilk olarak ilçede bulunan roman derneklerinin üyeleriyle bir araya geldi. İlçede yapılması planlanan çalışmalar hakkında onların fikir ve önerilerini aldı.

 
SİZLER PROJELERE YÖN VERECEKSİNİZ

Yavuz Sultan Mahallesi’nde de önce mahalle muhtarı Ali Cenk Akgün’ü ziyaret eden Zeki Aygün, daha osnra mahalle esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi, sohbet etme imkanı yakaladı. “Vatandaşlarımızın bizlere aksettirdiği tüm konulara öncelik göstererek projelerimizi ona göre yapacağız” diyen Aygün, “Şehrin önceliklerini belirliyoruz. Seçim çalışmalarımızda kıymetli vatandaşlarımız bizlere her türlü fikir ve önerilerini anlatıyor bizlerde bunları uygulamaya koyabileceğimiz projeler haline getiriyoruz” dedi.

 

İYİ GÜNDE DE, KÖTÜ GÜNDE DE

“Kibir yerine tevazu ve güler yüz ile yapılmayacak iş yoktur” diyen Aygün, “Bugün insanlarımızın arasında nasılsak, yarın bu şehir yönetirken de aynı olacağız. Gönül sofralarına ortak olacağız. Vatandaşımızın iyi gününde de kötü gününde de yanında olacağız. Fotoğraf vermek için değil, kimsesizleri kimi olmakla gönül belediyeciliği yapacağız” ifadelerini kullandı.

 
Bu haber 843 defa okundu

DİĞER HABERLER

Recai Acicbe vefat etti

Recai Acicbe vefat etti

.

Belde A.Ş. sahillerde fiyatları sabitledi

Belde A.Ş. sahillerde fiyatları sabitledi

Kocaeli’nin Mavi Bayraklı plajlarında şezlong, şemsiye, çadır ve karavan hizmeti veren Büyükşehir’e bağlı Belde A.Ş., 2013’ten beri fiyatlarda artış yapmıyor

Bu Pazar milletvekili seçimi olsa

Bu Pazar milletvekili seçimi olsa

hangi siyasi partiye oy verirsiniz?

İzmit Belediyesinin esnaf ve müteahhitlere olan borcu sıfırlandı

İzmit Belediyesinin esnaf ve müteahhitlere olan borcu sıfırlandı

İzmit Belediyesi esnaf ve müteahhitlere olan toplam 51 milyon 133 bin TL’lik borcun tamamını ödedi

800C ve 800K ilk seferini gerçekleştirdi

800C ve 800K ilk seferini gerçekleştirdi

mavi bayraklı sahillere düzenlenen otobüs seferleri başladı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ