25 Şubat 2020 Salı 03:22

AYGÜN, 'DERİNCE’NİN ÖNCELİKLERİNİ BİLİYORUZ'

Aygün, 'Derince’nin önceliklerini biliyoruz'
22 Ocak 2019 Salı 15:49

.

AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün,  SKM programları kapsamında mahalleleri geziyor, STK’ları ziyaret ederek olanları Derince için fikir ve önerilerini alıyor.

AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen günlük programlar çerçevesince mahalle gezilerine hız verdi. Günü mahalle merkezlerinde esnaf gezilerine ayıran Aygün, akşam vakitlerini ev ve sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine ayırıyor. Aygün ilk olarak ilçede bulunan roman derneklerinin üyeleriyle bir araya geldi. İlçede yapılması planlanan çalışmalar hakkında onların fikir ve önerilerini aldı.

 
SİZLER PROJELERE YÖN VERECEKSİNİZ

Yavuz Sultan Mahallesi’nde de önce mahalle muhtarı Ali Cenk Akgün’ü ziyaret eden Zeki Aygün, daha osnra mahalle esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi, sohbet etme imkanı yakaladı. “Vatandaşlarımızın bizlere aksettirdiği tüm konulara öncelik göstererek projelerimizi ona göre yapacağız” diyen Aygün, “Şehrin önceliklerini belirliyoruz. Seçim çalışmalarımızda kıymetli vatandaşlarımız bizlere her türlü fikir ve önerilerini anlatıyor bizlerde bunları uygulamaya koyabileceğimiz projeler haline getiriyoruz” dedi.

 

İYİ GÜNDE DE, KÖTÜ GÜNDE DE

“Kibir yerine tevazu ve güler yüz ile yapılmayacak iş yoktur” diyen Aygün, “Bugün insanlarımızın arasında nasılsak, yarın bu şehir yönetirken de aynı olacağız. Gönül sofralarına ortak olacağız. Vatandaşımızın iyi gününde de kötü gününde de yanında olacağız. Fotoğraf vermek için değil, kimsesizleri kimi olmakla gönül belediyeciliği yapacağız” ifadelerini kullandı.

 
Bu haber 784 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Özlü: "Geleceği Gençler Tesis Edecek"

Başkan Özlü:

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, "Gençlerle Başbaşa" etkinliği kapsamında Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün K1 Köprülü Kavşağı’nda yapacağı çalışma nedeniyle geçici güzergah oluşturuldu.

İzmit Körfezi'nde yunuslar, izleyenlere keyifli anlar yaşattı

İzmit Körfezi'nde yunuslar, izleyenlere keyifli anlar yaşattı

İzmit Körfezi'nde görülen yunuslar denizde eşsiz bir görsel oluşturdu.

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses’i ziyaret ederek, üyelerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine kapsamlı dosya sundu

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Lüks otelde servet harcadı

İMO'da kazanan Bulut oldu

İMO'da kazanan Bulut oldu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) başkanı seçti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ