hyundai
15 Ekim 2019 Salı 23:09

AYVAZ, MESNETSİZ VE SEVİYESİZ

Ayvaz, mesnetsiz ve seviyesiz
20 Eylül 2019 Cuma 00:01

.

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No’lu Şube Başkanı Doç. Dr. Ednan Ayvaz Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren’in Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine atanmasıyla ilgili iddialara cevap verdi.

 

Ayvaz, yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi;

 

 

Eski Şube Başkanımız Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren’in Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine atanmasıyla ilgili olarak malum sendikanın yerel basında yer alan mesnetsiz ve seviyesiz iddialarıyla ilgili olarak açıklama yapma lüzumu hasıl olmuştur. Dr. Öğr. Üyesi Sayın Mustafa Eren, çok başarılı bir akademisyen ve ana bilim dalı başkanı olmakla birlikte Kocaeli Üniversitesi Senatosu’nun da bir üyesidir. Öz geçmişinde yer alan yurt dışı görevleriyle, başarılı bir şekilde yürütmüş olduğu yöneticilik vasfının yanı sıra, 10 yıl süresince Almanya’da etkin olarak sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmuş, 2 yıl boyunca Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Rektör Yardımcılığı yapmıştır. 2018 Kasım ayından istifa ettiği 9 Eylül 2019 tarihine kadar etik ilkelere bağlı, üst düzey bir iletişim becerisiyle personelin sendika üyelik durumunu dikkate almadan herkesin genel ve bireysel anlamda sorunlarına çözüm önerileri sunmak, mağduriyetlerinin giderilmesine katkıda bulunmak suretiyle Şube Başkanlığı görevini de çok başarılı bir şekilde layığıyla yerine getirmiştir. Geçmişinde yer alan başarılı yöneticilik vasfının yanında Kocaeli Üniversitesi’ne akademisyen, ana bilim dalı başkanı ve senatör olarak hizmet eden, üniversitenin tüm iş, işlem ve sorunlarını bilen bir kişi olarak atanmış olduğu görev için gerekli liyakate fazlasıyla sahiptir. Üniversite personeli arasında ayrımcılık yapmadan görevini yapan Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren Hocamıza, Kocaeli Üniversitesi’nin kurumsal gelişimine katkı sağlayacağına olan inancımızla, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Bu haber 289 defa okundu

DİĞER HABERLER

Açıklamayı Hürriyet neden yap(a)madı?

Açıklamayı Hürriyet neden yap(a)madı?

.

İbrahim Efe hakkında karar verildi

İbrahim Efe hakkında karar verildi

.

Barış Pınarı operasyonu

Barış Pınarı operasyonu

Temzilenen YPG'li sayısı 560

Büyükşehir Meclisi’nden Barış Pınarı Operasyonu’na destek

Büyükşehir Meclisi’nden Barış Pınarı Operasyonu’na destek

Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’de gerçekleştirdiği ‘Barış Pınarı Operasyonuna’ destek verdi.

TAŞKÖPRÜLÜLER İSTİŞARE YAPTI

TAŞKÖPRÜLÜLER İSTİŞARE YAPTI

Körfez ve Derince Köy muhtarları ile bir araya geldiler

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ