04 Haziran 2020 Perşembe 13:21

AYVAZ, MESNETSİZ VE SEVİYESİZ

Ayvaz, mesnetsiz ve seviyesiz
20 Eylül 2019 Cuma 00:01

.

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No’lu Şube Başkanı Doç. Dr. Ednan Ayvaz Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren’in Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine atanmasıyla ilgili iddialara cevap verdi.

 

Ayvaz, yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi;

 

 

Eski Şube Başkanımız Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren’in Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine atanmasıyla ilgili olarak malum sendikanın yerel basında yer alan mesnetsiz ve seviyesiz iddialarıyla ilgili olarak açıklama yapma lüzumu hasıl olmuştur. Dr. Öğr. Üyesi Sayın Mustafa Eren, çok başarılı bir akademisyen ve ana bilim dalı başkanı olmakla birlikte Kocaeli Üniversitesi Senatosu’nun da bir üyesidir. Öz geçmişinde yer alan yurt dışı görevleriyle, başarılı bir şekilde yürütmüş olduğu yöneticilik vasfının yanı sıra, 10 yıl süresince Almanya’da etkin olarak sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmuş, 2 yıl boyunca Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Rektör Yardımcılığı yapmıştır. 2018 Kasım ayından istifa ettiği 9 Eylül 2019 tarihine kadar etik ilkelere bağlı, üst düzey bir iletişim becerisiyle personelin sendika üyelik durumunu dikkate almadan herkesin genel ve bireysel anlamda sorunlarına çözüm önerileri sunmak, mağduriyetlerinin giderilmesine katkıda bulunmak suretiyle Şube Başkanlığı görevini de çok başarılı bir şekilde layığıyla yerine getirmiştir. Geçmişinde yer alan başarılı yöneticilik vasfının yanında Kocaeli Üniversitesi’ne akademisyen, ana bilim dalı başkanı ve senatör olarak hizmet eden, üniversitenin tüm iş, işlem ve sorunlarını bilen bir kişi olarak atanmış olduğu görev için gerekli liyakate fazlasıyla sahiptir. Üniversite personeli arasında ayrımcılık yapmadan görevini yapan Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren Hocamıza, Kocaeli Üniversitesi’nin kurumsal gelişimine katkı sağlayacağına olan inancımızla, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Bu haber 380 defa okundu

DİĞER HABERLER

TÜRK SAĞLIK SEN HEYETİ BAŞHEKİM NALBANT’I ZİYARET ETTİ.

TÜRK SAĞLIK SEN HEYETİ BAŞHEKİM NALBANT’I ZİYARET ETTİ.

Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi, Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker ve Heyeti Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Nalbant’ı makamında ziyaret etti.

65 YAŞ ÜSTÜ İSYANLARDA

65 YAŞ ÜSTÜ İSYANLARDA

Yasak kaldırıldı mı, merak içindeler

Zeytinoğlu enflasyon oranlarını değerlendirdi

Zeytinoğlu enflasyon oranlarını değerlendirdi

TÜFE’de hem aylık hem yıllık bazda yükseliş oldu.

Toplu taşıma esnafına 5,5 milyonluk ikinci can suyu

Toplu taşıma esnafına 5,5 milyonluk  ikinci can suyu

Genel Sekreter Gündoğdu, Esnafımızın yanında olacağız

Mayıs ayı enflasyon rakamları açıklandı

Mayıs ayı enflasyon rakamları açıklandı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), mayıs ayı enflasyon verilerini açıkladı.

KOTO Sigorta Acenteleri Komitesi’nden önemli açıklama!

KOTO Sigorta Acenteleri Komitesi’nden önemli açıklama!

'Bu düzenlemenin mesleğimize darbe vuracağı aşikardır'

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ